Putekļu sūcējs Robots ar mākslīgo intelektu Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI Wet&Dry, 5200mAh

859.00 ar PVN

+ -

Svītrkods: 6943757614004

Putekļu sūcējs ar integrētu mākslīgo intelektu Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI

Mākslīgā intelekta vadāms, putekļu sūkšanas un mazgāšanas putekļu sūcējs-robots Deebot Ozmo T8 AIVI ar video novērošanas funkciju pārvērtīs mājas tīrīšanu par patīkamu nodarbi.

  • Tīra un mazgā gudri

Deebot Ozmo T8 AIVI ir 40 W jaudas elektromotors un trīsslāņu HEPA filtrs, kas notver putekļus vai alergēnus, kas var izdalīties atpakaļ vidē, tāpēc izplūdes gaiss ir ļoti tīrs un sakopts. Netīrumi tiek savākti caurspīdīgā 0.42 litru putekļu savākšanas konteinerā, kuru pēc tīrīšanas var viegli iztukšot. Viedajam putekļu sūcējam ir 3 sūkšanas režīmi, un tas darbojas pietiekami klusi – tā trokšņa līmenis ir tikai 60 dB. Deebot Ozmo T8 AIVI var arī mazgāt grīdu – šim nolūkam tam ir 240 ml noņemama ūdens tvertne. Elektriskā ūdens iesūkšana OZMO™ Pro tehnoloģijas dēļ, auduma mitrināšanai tiek uzturēts pastāvīgs ūdens spiediens, tāpēc grīdu visur mazgā vienlīdz labi. Turklāt šis novatoriskais risinājums ļauj vienlaikus tīrīt un mazgāt, nodrošinot, ka robotam vieglāk notīrīt pat izžuvušus vai grūti notīrāmus netīrumus. Deebot Ozmo T8 AIVI sūkšanas un mazgāšanas darbi tiek veikti zigzaga formas maršrutā, tāpēc visa telpa tiek rūpīgi un konsekventi iztīrīta.

  • Pārdomātākai tīrīšanai – AIVI™ šķēršļu atklāšanas sistēma un TrueMapping™ tehnoloģija

Robots ir aprīkots ar AIVI™ šķēršļu atklāšanas sistēmu, kuras pamatā ir mākslīgais intelekts, kas ļauj identificēt un iegaumēt apkārtējos objektus. Šis risinājums samazina par 60% iespējamību, ka robots kaut kur iestrēgs vai iesprūdīs (salīdzinot ar iepriekšējiem Ecovacs modeļiem). Putekļu sūcējs var arī tikt galā ar šķēršļiem, kuru augstums nepārsniedz 2 cm, tāpēc tas viegli pārvarēs sliekšņus vai citas barjeras. Deebot Ozmo T8 AIVI robots vides monitoringam un skenēšanai izmanto TrueMapping™ tehnoloģiju ar DToF lāzera navigāciju. Šī uzlabotā sistēma ne tikai palīdz robotam atklāt objektus līdz 10 m attālumā, bet arī ļauj ātri izprast telpu izkārtojumu, optimāli un efektīvi iztīrīt katru zonu.

  • Ērta vadība ar telefonu un balsi

Deebot Ozmo T8 AIVI tiek pārvaldīts, izmantojot mobilo lietotni Ecovacs Home „iOS“ un „Android“ operētājsistēmām. Papildus tīrīšanas vēstures apskatīšanai jūs varat tam norādīt, kā tīrīt putekļus un mazgāt, kā arī atzīmēt virtuālās robežas, „no-mop“ un „no-go“ zonas. Kā arī aplikācijā ir iespējams aktivizēt “Multi Floor Map“ funkciju un izveidot atsevišķas digitālās kartes katram Jūsu mājas stāvam. Deebot Ozmo T8 AIVI var pārvaldīt arī ar balsi, izmantojot Amazon Alexa vai Google Assistant.

  • Drošākai mājai – On-demand-Live Videostream funkcija

Deebot Ozmo T8 AIVI robotam ir arī iespēja uzraudzīt vidi reālā laikā. Lai izmantotu šo funkcionalitāti, viss, kas jums ir jādara, ir viedtālrunī jāatver lietotni Ecovacs Home un jāizvēlas sadaļu Video Manager. Tātad jūs variet ātri pārbaudīt, vai nejauši esiet atstājis ieslēgtu ierīci un vai jūsu mājās viss ir kārtībā. Turklāt, On-demand-Live Videostream funkcija ļaus ne tikai redzēt, ko dara Jūsu mīļais mājdzīvnieks, bet arī sazināties ar viņu, jo robots var pārraidīt ierakstītas ziņas.

  • Ietilpīgs, ātri uzlādējams akumulators

Putekļu sūcējs–robots Deebot Ozmo T8 AIVI automātiski atgriežas uzlādes stacijā, ja izlādējas akumulators. Tā 5200 mAh akumulatora uzlādēšana prasa apmēram 6.5 stundas un ar vienu uzlādi pietiek 3 stundām darba.

Ražotājs

Ecovacs

Preces modelis

DEEBOT_OZMO_T8_AIVI

Preces kods: DEEBOT_OZMO_T8_AIVIKategorijas: ,
Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Viewed

Nesen apskatītās preces

Close

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
Putekļu sūcēji un piederumi
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Sistēmas tipa gaismas virtenes (savienojamas)

Visas kategorijas