Putekļu sūcējs Robots ar mazgāšanu Ecovacs DEEBOT N8 Black, Wet&Dry, 2300Pa, 3200mAh

335.00 ar PVN

+ -

Svītrkods: 6943757616121
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Putekļu sūcējs-robots DEEBOT N8 no ražotāja Ecovacs – ideāls risinājums dažādu grīdas segumu kopšanai.

DEEBOT N8 virsmas notīrīs vēl rūpīgāk, pateicoties paklāju atpazīšanas funkcijai, kura robotam liek paklājus izsūkt ar lielāku jaudu, bet neizmantojot mitro uzkopšanu. Saderība ar viedās mājas standartiem padara šīs robotizētās ierīces vadīšanu vēl ērtāku. Papildus varat iegādāties automātisko attīrīšanās staciju elegantā kosmiski pelēkā vai pērļaini baltā krāsā.

Apvienojot robotizētu putekļu sūkšanu un mitro uzkopšanu, DEEBOT N8 jums piedāvā ideālu risinājumu dažādu grīdas segumu, piemēram, paklāju, lamināta, PVH, parketa, flīžu u. c. tīrīšanai. Ja jums ir mājdzīvnieki, tad DEEBOT N8 robotizētais putekļsūcējs ļaus ļoti praktiskā un higiēniskā veidā savākt izkritušos suņu un kaķu matus.

Jaudīga putekļu sūkšana un netīrumu iztīrīšana pat arī no paklājiem
Tā kā inovatīvais sūkšanas kanāls ir veidots no moderna materiāla, jauna veida spiediena uzturēšanas sistēma spēj optimizēt šā robota efektivitāti un ļauj veikt jaudīgu iesūkšanu – un tomēr DEEBOT N8 visu laiku darbojas apbrīnojami klusi!
Ir izdevies palielināt iesūkšanas parametru par veseliem 2300 Pa, bet vispārējo tīrīšanas sniegumu – uzlabot par 53 procentiem*.Talkā nāk jaunākā veida ātrdarbīgā suka un «Max+» režīms, tāpēc ir iespējams atmiekšķēt pat stipri pielipušus netīrumus no paklājiem, lai tie kļūtu acīmredzami tīri.
Tādējādi N8 ir perfekts putekļu sūcējs-robots, kas der ikvienam kaķa vai suņa īpašniekam, kas noteikti vēlas notīrīt dzīvniekiem izkritušos matus no visdažādāko veidu grīdas klājumiem.

Putekļu sūkšana un mitrā uzkopšana – vienlaicīgi
Ar OZMO™ mitrās uzkopšanas sistēmu aprīkotais DEEBOT N8 spēj vienlaikus sūkt putekļus un veikt mitro uzkopšanu. Šī novatoriskā tehnoloģija ļauj jums iestatīt četrus dažādus slapināšanas līmeņus dažādām situācijām un grīdas klājuma veidiem, piemēram, laminātam, dēļu grīdām un flīzēm – tas ir ērti izdarāms lietotnē. Ūdens tvertne ir piemērota lielu platību uzkopšanai, respektīvi, jums nav jāpārtrauc uzkopšana, lai tikai iepildītu ūdeni. Tā kā šai ierīcei ir paklāju atpazīšanas funkcija, N8 uzreiz saredz paklājus un attiecīgi rīkojas – pastiprina iesūkšanu un atceras, ka šai vietā nav jāveic mitrā uzkopšana.

Automātiskās uzlādēšanās funkcija, Nepārtraukta tīrīšana
Arī gari uzkopšanas maršruti nesagādā problēmas ierīcei N8. Ja akumulatora lādiņš ir tuvu izsīkšanai, tad putekļu sūcējs automātiski atgriežas pie uzlādes stacijas. Līdzko uzlāde ir pilnīgi pabeigta, ierīce atsāk grīdas uzkopšanu tai vietā, kur tā tika pārtraukta. Tādējādi garantējam, ka DEEBOT var nevainojami un pedantiski paveikt visu uzkopšanu.

Vadība ar lietotni
Ar šo lietotni varat ērti vadīt mājas robotu, lai kur jūs arī atrastos – ieplānojiet uzkopšanas laiku vai arī uzziniet, kāds pašlaik ir statuss. Vienlaikus var noglabāt līdz divām kartēm, kas ir individuāli pielāgojamas – ar tādām funkcijām kā, piemēram virtuālā robežu uzstādīšana™, kura ierobežo putekļu sūcēja darbības zonu, un ir iespējams norādīt konkrētus apgabalus, kuros jāveic atsevišķi uzkopšanas darbi.

Sensori ar «dToF» lāzeriem
Lāzerskenēšana ar «dToF» (tiešā pārvietošanās ilguma) noteikšanu ir tehnoloģija, ko izmanto aviācijas un kosmonautikas nozarē. Tādējādi DEEBOT N8 iegūst spēju noskenēt un kartēt visu sev apkārt vēl ātrāk un precīzāk, kā arī izplānot efektīvu tīrīšanas maršrutu.
It sevišķi tad, ja mājoklis ir liels, izjutīsit šīs augstākās veiktspējas priekšrocības, novērtēsit, cik detalizēti darbojas kartēšana, kad notiek mājas tīrīšana.

TrueMapping tehnoloģija
Būdams tehnoloģiju celmlauzis, uzņēmums ECOVACS ir laidis tirgū kartēšanas un navigācijas tehnoloģiju, kurā izmantots lāzers un kuru sauc par «TrueMapping» – apsteidzot visus pārējos zīmolus, kas darbojas sadzīves robotu nozarē. Ir vajadzīgas tikai dažas sekundes, un DEEBOT N8 ar šo tehnoloģiju jau ir izpētījis apkārtni un sagatavojis karti, lai varētu pilnīgi droši manevrēt pa jūsu mājokli. Tik uzticams ir šis navigācijas veids, ka ļauj vienmēr efektīvi un rūpīgi izslaucīt grīdu virsmas.

Vairāku stāvu kartēšana
Robots skenējot izveido vairākas kartes un noglabā līdz divām kartēm. Tad uzkopšana tiek attiecīgi pielāgota, līdzko robots konstatē, pēc kuras kartes attiecīgā brīdī darbojas.
Varat arī vienkārši norādīt, kuras istabas ierīcei DEEBOT ir jāuzkopj katrā stāvā.

Virtuālā robežu uzstādīšana™
Ja vēlaties baudīt mieru atsevišķās zonās, kamēr DEEBOT veic uzkopšanu un tīra grīdas, tad iezīmējiet virtuālas robežas, ko robotizētais putekļsūcējs ņems vērā. Funkcija, ko sauc par «virtuālo robežu uzstādīšanu»™, ir paredzēta tam, lai ECOVACS Home lietotne zinātu, kurās zonās robotam nevajadzētu iegriezties.

Saderīgs ar automātisko iztukšošanas staciju
Ierīci DEEBOT N8 var izmantot kopā ar automātiskās attīrīšanās staciju.

Tā vienreizlietojamais putekļu maisiņš, kura ietilpība – 2,5 l, ir aprīkots ar dabīgi veidotu, apkārtējai videi nekaitīgu papīra rokturi.
Šā veida putekļu maisiņš ir viegli ievietojams un ir jānomaina tikai vienu reizi 30 dienās.

Papildus varat iegādāties automātisko attīrīšanās staciju elegantā kosmiski pelēkā vai pērļaini baltā krāsā.
Izmantojot ērto vadīšanas iespēju ar ECOVACS HOME lietotni, uzkopšana kļūst par gluži patīkamu nodarbību.

Tehniskie parametri

 • Navigācijas tips: Smart Navi 3.0, TrueMapping
 • Tīrīšanas režīmi: Auto, Diapozons, Pielāgots
 • Paklāju noteikšana
 • Sūkšanas regulēšana: Auto/Manuāli
 • Putekļu tvertnes tilpums: 420ml
 • Rezervuāra tips: OZMO™
 • Ūdens līmeņa regulēšana
 • Ūdens tvertnes tilpums: 280ml
 • Lietotnes ģenerēta karte, FW OTA, balss atskaite, laika plānošana, nepārtraukta tīrīšana, uzlabota kartes funkcija
 • Izmēri: 353 x 93,6 mm
 • Trokšņa līmenis: 67 dBA
 • Akumulators: Li-Ion, 3200 mAh
 • Robota nominālā jauda: 40 W

 

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas