Putekļu sūcējs Robots ar mazgāšanu Ecovacs DEEBOT T9+ Wet&Dry, 3000Pa, 5200mAh, ar staciju

529.00 ar PVN

+ -

Svītrkods: 6943757600724
Saņem veikalā
Ir pieejams uzreiz veikalā - saņem uz vietas veikalā Tērbatas ielā 72, Rīgā.
Piegāde Latvijā
Izsūtīsim vienas darba dienas laikā - sūtījumu saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.

DEEBOT T9+ ir nākamais solis viedo robotu-putekļu sūcēju jomā, kuros apvienotas putekļsūcēja un mitrās uzkopšanas tehnoloģijas. Šim augstākās klases robotam ir «3D tiešās noteikšanas» tehnoloģija (versija 2.0) un TrueMapping 2.0 kartēšana, tāpēc tas neuzgrūžas šķēršļiem un pārvietojas pa telpām ar teicamu precizitāti. Turklāt, pateicoties OZMO™ Pro tehnoloģijai, DEEBOT T9 vienlaikus slauka, mazgā un sūc putekļus ar divkāršu jaudu, ja salīdzina ar iepriekšējiem modeļiem (palielināta iesūkšanas jauda līdz 3000 Pa). Gan paklājus, gan cietus grīdas segumus tas atbrīvo no putekļiem, dzīvnieku matiem – un grīda būs nevainojami tīra.

Kad māja uzkopta, izbaudiet arī svaigo smaržu! Izmantojot jauno iebūvēto gaisa atsvaidzinātāju, DEEBOT T9+ uztur jūsu mājās svaigāku aromātu vēl ilgi pēc tīrīšanas, likvidējot mājdzīvnieku smakas un sastāvējušos gaisu. Izvēlieties vienu no trim dažādām smaržvielām (vai izslēdziet, ja nevēlaties). Tā, kā jums labāk patīk.

Ierīcei DEEBOT T9+ komplektā ir ietverta automātiskās attīrīšanās stacija, kurā jūsu putekļu sūcējs-robots pats iztīrās, un jums nav jānodarbojas ar putekļu maisiņa nomaiņu pat veselu mēnesi.

 • Optimāls risinājums precīzai tīrīšanai un aizsardzībai
 • Jaunāka un labāka lietotne optimālam tīrīšanas maršrutam
 • Luksusa līmeņa uzkopšana – ar gaisa atsvaidzinātāju
 • Augsta veiktspēja un efektīva tīrīšana
 • Automātiskās attīrīšanās stacija

TrueDetect 3D 2.0

Aprīkots ar uzlabotu 3D noteikšanas un šķēršļu apiešanas tehnoloģiju, DEEBOT T9+ pazīst ikvienu jūsu mājas stūri.
Tas reāllaikā un ar ļoti labu izšķirtspēju ierauga objektus, lai spētu stratēģiski izvairīties no šķēršļiem, sadursmēm, sapīšanās un neizjauktu ko svarīgu.

TrueMapping 2.0
DEEBOT T9+ pielāgojas dažādām sarežģītām vidēm.
Tas bez problēmām pārvietojas gan gaismā, gan pilnīgā tumsā – kārtīgi iztīra jūsu mājokli jebkurā laikā, bet jums pašam nav jānopūlas vai jāizjūt kādi traucēkļi.

Jaunāka un labāka lietotne
Vadiet un pielāgojiet tīrīšanu ar jauno ECOVACS HOME lietotni neatkarīgi no tā, kur pats atrodaties.
Uzkopšana notiks viedākā un individuāli labāk pielāgotā veidā, tāpēc ka jūsu mājoklim tiks izveidota precīza 3d karte.
Mājokļa kartes attēlojumu var bez aizķeršanās pārslēgt no 2D uz 3D un atpakaļ un tajā identificēt vispiemērotāko uzkopšanas maršrutu.

Luksusa līmeņa uzkopšana – ar gaisa atsvaidzinātāju
DEEBOT T9+ ne tikai aizslauka mājdzīvnieku matus, bet prot arī tikt galā ar tiem raksturīgām smakām. Šis modelis ir pirmais, kam ir iebūvēts gaisa atsvaidzinātājs – DEEBOT T9+ uztur jūsu mājās svaigāku aromātu vēl ilgi pēc tīrīšanas.
Gaisa atsvaidzinātāju ir iespējams arī izslēgt. Tā, kā jums labāk patīk.

OZMO™ Pro 2.0
Ar uzlaboto OZMO™ Pro funkciju DEEBOT T9+ mierīgi tiek galā ar visām grīdas virsmām.
Tas vienlaikus slauka, izsūc un veic mitro uzkopšanu jūsu grīdai, lai efektīvi notīrītu noturīgus traipus no jebkuras grīdas virsmas.
Pateicoties jaunajam OZMO™ Pro komplektam, DEEBOT darbojas klusāk.

Spēcīga sūkšanas jauda
DEEBOT T9+ maksimālā sūkšanas jauda ir dubultota (palielināta līdz 3000 Pa).* DEEBOT T9+ uzbūvē ir izmantota augstas stiprības stikla šķiedra, lai uzturētu vienmērīgu sūkšanas jaudu, tāpēc tīrīšanas efektu redzēsit vēl ilgi, jo putekļi būs kārtīgi izsūkti gan no cietām grīdām, gan paklājiem.

Vienreizlietojams mitrās uzkopšanas paliktnis
Vienreizlietojamā mitrās uzkopšanas paliktņa lietošana ir ērta – vienkārši piestipriniet, veiciet uzkopšanu un izmetiet to tikai pēc piecu reižu lietošanas.
Mikrošķiedras audums efektīvi absorbē putekļus, traipus un neļauj palikt nekādām pēdām.

Automātiskās attīrīšanās stacija
Lai mājas uzkopšana ritētu bez stresa un nemiera, DEEBOT T9+ var darboties kombinācijā ar automātiskās attīrīšanās staciju, kas ir ietverta komplektā. Šī ierīce var būt elegantā kosmiski pelēkā vai pērļaini baltā krāsā.
Tajā ir ietverts vienreizlietojams putekļu maisiņš ar 2,5 litru ietilpību, kuram ir no dabīga, videi draudzīga materiāla – papīra izgatavots rokturis. Staciju var vadīt, izmantojot lietotni ECOVACS HOME, kas arī ar balss ziņojumu brīdina, kad tā sāk darboties. Automātiskās attīrīšanās stacija ir saderīga arī ar DEEBOT T8 un N8 sērijām.

Tehniskie parametri

 • Navigācijas tips: dToF
 • Tīrīšanas režīmi: Auto, Apgabals, Pielāgots
 • Paklāju noteikšana
 • Sūkšanas regulēšana: Auto/Manuāli
 • Putekļu tvertnes tilpums: 420ml
 • Rezervuāra tips: OZMO™ Pro 2.0
 • Ūdens līmeņa regulēšana
 • Ūdens tvertnes tilpums: 180ml
 • Izmēri: 353 x 93,6 mm
 • Trokšņa līmenis: 67 dBA
 • Akumulators: Li-Ion, 5200 mAh
 • Robota nominālā jauda: 50 W
 • Robots, uzlādes stacija, putekļu maisiņi stacijai (2gb.), sānu birstes (2gb.), tīrīšanas auduma utilizācija (10gb.), augstas efektivitātes filtrs, instrukcija, tīrīšanas ierīce, gaisa atsvaidzinātājs, gaisa atsvaidzinātāja kapsula.
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas