Putekļu sūcējs Robots ar pašattīrīšanās staciju Ecovacs DEEBOT OZMO T8+ Wet&Dry Auto-Empty Station

988.40 ar PVN

+ -

Svītrkods: 6943757614103

Putekļsūcējs un mazgāšanas putekļsūcējs-robots Deebot Ozmo T8 + ar pašattīrīšanās staciju palīdzēs gudri un viegli nodrošināt tīrību un kārtību mājās.

  • Tīra un mazgā gudri

40 W jaudas Deebot Ozmo T8+ ir 3 sūkšanas režīmi (automātiskais, perimetra un noteiktas vietas) un darbojas pietiekami klusi – tā trokšņa līmenis ir tikai 67 dB. Netīrumi tiek savākti caurspīdīgā 0,42 litru putekļu savākšanas tvertnē, kuru pēc putekļu sūkšanas var viegli iztukšot pašattīrīšanās stacijā. Deebot Ozmo T8+ ne tikai sūknē, bet arī mazgā grīdu – šim nolūkam tam ir noņemama 240 ml ūdens tvertne. Pateicoties OZMO™ Pro tehnoloģijai, elektriskais ūdens sūknis uztur nemainīgu ūdens spiedienu, lai samitrinātu audumu, tāpēc grīdas putekļsūcējs-robots vienlīdz labi mazgās visur.

  • Vieglai tīrīšanai – TrueDetect 3D un TrueMapping™ tehnoloģijas

Putekļsūcējs ir aprīkots ar TrueDetect 3D šķēršļu noteikšanas sistēmu, kas ne tikai ļauj identificēt un iegaumēt apkārtējos objektus, bet arī uzlabo spēju atpazīt tumšās virsmas. Robots Deebot Ozmo T8+ vides kontrolei un skenēšanai izmanto TrueMapping™ risinājumu ar DToF lāzera navigāciju. Šī novatoriskā sistēma ne tikai palīdz robotam atklāt objektus līdz 10 m attālumam, bet arī ļauj ātri saprast telpu izvietojumu un visefektīvāk iztīrīt katru zonu. Deebot Ozmo T8+ sūknis spēj pārvarēt šķēršļus, kuru augstums ir līdz 2 cm, tāpēc tas viegli šķērsos durvju sliekšņus vai citas barjeras.

  • Viegli vadāms caur tālruni un ar balsi

Ecovacs Home mobilā lietotne, piemērota „iOS“ un „Android“ operētājsistēmām ļaus viegli pārvaldīt Deebot Ozmo T8+. Papildus tīrīšanas vēstures apskatīšanai jūs variet tam norādīt kā tīrīt putekļus un mazgāt, kā arī atzīmēt virtuālās robežas, „no -mop“ un „no-go“ zonas. Varat arī iestatīt „Multi Floor Map“ funkcionalitāti lietotnē un izveidot atsevišķas virtuālās kartes katram mājas stāvam. Deebot Ozmo T8+var viegli vadīt arī ar balss palīga sīkrīkiem (Amazon Alexa vai Google Assistant).

  • Ietilpīgs akumulators un automātiskās tīrīšanas stacija

Putekļu sūcējs–robots Deebot Ozmo T8+ automātiski atgriežas uzlādes stacijā, kad akumulators sāk izlādēties. Tā 5200 mAh akumulatora uzlāde prasa apmēram 6,5 st. un ar vienu uzlādi pietiek apmēram 3 st. darba, ar kura palīdzību var iztīrīt līdz 300 kvadrātmetriem grīdas. Robota putekļu konteiners tiek automātiski iztukšots pašattīrīšanās stacijā ar nomaināmiem putekļu maisiņiem. Tāpēc jums nav jāuztraucas par putekļu un netīrumu iztīrīšanu no robota pēc grīdas sūkšanas, putekļu maisiņu jāmaina tikai pašattīrīšanās stacijā apmēram reizi mēnesī.

Ražotājs

Ecovacs

Preces modelis

DEEBOT_OZMO_T8

Preces kods: DEEBOT_OZMO_T8+Kategorijas: ,
Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Viewed

Nesen apskatītās preces

Close

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
Putekļu sūcēji un piederumi
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Sistēmas tipa gaismas virtenes (savienojamas)

Visas kategorijas