Lietošanas Noteikumi

Interneta veikals karm.lv ir SIA VITANOX, reģ.nr. 51203064581, juridiskā adrese Talsu nov., Lībagu pag., Gailīšciems, “Riekstiņi”, LV-3258 piederoša un uzturēta interneta vietne.

Intelektuālā īpašuma tiesības uz karm.lv pieder SIA VITANOX.

 1. SIA VITANOX ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.
 2. SIA VITANOX neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala karm.lv lietošanas rezultātā.
 3. Piekļūstot karm.lv  interneta vietnei un lietojot to, lietotājs apliecina, ka ir izlasījis tās lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.
 4. Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir jāapliecina, ka tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar Preču piegādes noteikumiem un Garantijas un atteikuma tiesībām.
 5. Iegādājoties karm.lv  interneta veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

Datu konfidencialitāte:

 1. karm.lv  interneta veikala lietotājiem ir iespēja reģistrēties kā pastāvīgam lietotājam, izveidojot savu lietotāja profilu.
 2. Lietotājam ir aizliegts izpaust savus piekļuves datus citām personām.
 3. Lietojot karm.lv  interneta veikalu, lietotājs piekrīt personas datu apstrādei. Tas nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un preču piegādei. SIA VITANOX neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju ar trešajām personām.
 4. Lietotājs, norādot savu e-pasta adresi piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes par dažādām aktualitātēm, piedāvājumiem.
 5. SIA VITANOX var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj analizēt interneta vietnes apmeklētību un izmantošanu.
 6. Detalizēta informācija par personas datu apstrādi un aizsardzību iekļauta Privātuma politikā.
 7. Preču apraksti un cenas
 8. Interneta veikalā karm.lv  redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar karm.lv pa e-pastu: veikals@karm.lv, vai pa tel. 22087756 .
 9. Visas cenas norādītas eiro ar PVN. Cenā nav ietverta maksa par piegādi.
 10. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā karm.lv  un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.
 11. Cenas pasūtījumā ir spēkā 5 darba dienas.

Pasūtījuma atcelšana jeb distances līguma pārtraukšana:

 1. SIA VITANOX, līdz brīdim, kamēr nav saņemta klienta apmaksa, ir tiesības atcelt klienta pasūtījumu, ja tiek konstatētas neatbilstības preču aprakstos vai cenās.
 2. Pasūtījums tiek anulēts, ja rēķins netiek apmaksāts 5 dienu laikā no tā nosūtīšanas brīža Klientam.
 3. SIA VITANOX ir tiesības pārtraukt distances līgumu gadījumā, ja puses cieš pārmērīgus zaudējumus līguma izpildē un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 4. Jebkuru pasūtīto preci ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā, ja tā nav lietota vai bojāta.

Apmaksas kārtība

 1. Apmaksu var veikt: ar pārskaitījumu bankā (maksājot ar pārskaitījumu, preci var saņemt, kad nauda ieskaitīta SIA VITANOX bankas kontā vai uzrādot bankas apstiprinātu maksājuma uzdevumu ar zīmogu un parakstu); Ar karti karm.lv mājaslapā
 2. Ja prece, ko vēlaties iegādāties nav noliktavā un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic garantijas iemaksa 50-100% apmērā no preces vērtības.
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas