Piegāde un cenas

Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par preces pieejamību, un ja tā nebūs noliktavā – par aptuveno piegādes laiku!

  • Saņemšana uz vietas veikalā Tērbatas ielā 72, Rīgā – Bezmaksas!
  • Saņemšana DPD Pickup punktā – 3,50 EUR visā Latvijas teritorijā. Par pasūtījumu piegādi Baltijas robežās sazinieties ar mums.
  • Saņemšana ar Omniva pakomātu – 3,99 EUR visā Latvijas teritorijā. Par pasūtījumu piegādi Baltijas robežās sazinieties ar mums.
  • Saņemšana ar DPD kurjeru – 6,50 EUR visā Latvijas teritorijā. Piegāde uz Jūsu mājām, kurjers ar Jums sazināsies pa norādīto tālruni.

IR VEIKALĀ – Prece ir pieejama uzreiz mūsu veikalā Tērbatas ielā 72, Rīgā vai ar izvēlēto piegādes veidu – nākamajā darba dienā!

*Ja prece nav veikalā, pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par piegādes laiku. Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums: 1-5 darba dienas.

🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas