• Filtrēt

LED gaismas virtenes, sistēmas un piederumi


Kategorijas

LED gaismas virtenes, jeb LED lampiņu virtenes ir lieliska papildus apgaismojuma izvēle noskaņas radīšanai. Tās ir izmantojamas ne tikai Ziemassvētkos, bet arī kā apgaismojums kāzām, saviesīgām vakariņām un dārza ballītēm.

Lai izvēlētos sev piemērotāko LED virteni, vispirms, jāprecizē kur to paredzēts lietot – iekštelpās vai ārā.

Nākamais solis ir barošana. Ja strāvas izvads ir pieejams, derēs gan virtenes uz baterijām, gan virtenes ar strāvas kabeli, bet ja strāvas izvads nav pieejams, dzīvi atvieglos virtenes ar baterijām.

Tālāk seko vēlamais lampiņu izkārtojums – klasiskā virtene, berry virtene (ar lielākām LED), virteņu aizkars, virteņu tīkls, virteņu lāstekas, virtene karoga mastam vai vainaga tipa virtene īpaši Ziemassvētku eglītei.

Viena no svarīgākajām lietām veiksmīga rezultāta panākšanai ir virtenes krāsa.

Krāsainas gaismas LED virtenes ir lieliski piemērotas ballītēm, izklaides vietām un bērnu pasākumiem.

Baltas krāsas LED virtenes dalās krāsu spektros – silti un auksti balts. Silti balta LED gaismas virtene radīs siltu un mājīgu noskaņojumu, tāpēc tā būs lieliski piemērota romantiskām vakariņām, bet auksti baltas gaismas virtene radīs enerģisku un ziemīgi aukstu noskaņu, tāpēc tā būs vairāk piemērota ziemas sezonas dekorācijām, piemēram, mājas fasādei.

Papildus klasiskajām LED virtenēm pie mums pieejamas arī LED nano stieples dekorācijām, sistēmas LED virtenes (saslēdzamas ķēdē, ar maināmām spuldzēm) lielākām instalācijām, LED neona virtenes, LED kokvilnas bumbas, kā arī viedās (smart) LED virtenes – vadāmas ar aplikāciju telefonā!

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas