• Filtrēt

Dekoratīvās LED spuldzes


Kategorijas

Dekoratīvās LED spuldzes ir lielisks pierādījums tam, ka pašas skaistākās lietas pasaulē ir vienkāršas. Ar pareizajām dekoratīvajām spuldzēm ir iespējams panākt jebkuru vēlamo efektu telpā.

Piemēram, vecināta stila (vintage) efektam izmantojiet kādu klasiskāka Edison tipa dekoratīvo spuldzi, ar dzintara vai dūmakainu stiklu un skaistu kvēldiegu (filament). Nedaudz rupjākam, industriālam efektam telpā iesakām izmantot kādu no lielāko izmēru dekoratīvajām spuldzēm un ievietot to vienkāršā ietverē vai ietverē ar vadu, tādējādi izceļot pašu spuldzi.

Dekoratīvās LED spuldzes ir plaši pielietojamas. Tās lieliski iederēsies kā noskaņas apgaismojums mājās, papildus apgaismojums kafejnīcās, kā dekoratīvais apgaismojums kāzu galdam un svinību telpas noformējumam. Āra dekoratīvās spuldzes ir plaši pielietojamas dažādu āra pasākumu vai pat veselu ielu greznošanā, ievietojot tās LED virtenēs. Ar āra dekoratīvajām spuldzēm ir iespējams veidot savus unikālos gaismekļus, papildus tām piemeklējot dekoratīvo abažūru un strāvas kabeli. Dekoratīvās spuldzes ar liesmas efektu un gravitātes sensoru tumsā atveido degošu sveci vai lāpu, radot dzīvas uguns iespaidu.

Izvēloties dekoratīvās spuldzes, galvenais ir to izskats un vai tā ir piemērota izvēlētajam gaismeklim, nevis gaismas atdeve. Parasti tās ir apveltītas siltu gaismas spektru (1800-2700K) un zemu gaismas atdevi (30-200lm), sniedzot dekoratīvajām spuldzem mājīgu, siltu mirdzumu un uz tām var skatīties neapžilbinot acis.

Pie mums atradīsiet dekoratīvās LED spuldzes dažādās formās un izmēros, un katra no tām ir apveltīta ar pievilcīgu dizainu. Lielākā daļa spuldžu ir aptumšojamas (dimmējamas). Vērts uzsvērt arī retāk sastopamas dekoratīvās spuldzes – dimanta spuldzes, kuras ir īpaši veidotas lietošanai lustrās, mazākā izmēra dekoratīvās spuldzes dekoratīvajiem svečturiem, āra dekoratīvās spuldzes ar polikarbonāta pārklājumu lietošanai ārā visa gada garumā.

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas