• Filtrēt

Dārza lampas ar saules baterijām


Kategorijas

Dārza lampas ar saules baterijām, jeb LED solārie stabiņi ir lielisks veids kā izgaismot dārzu, takas, dobītes u.c. bez strāvas pieslēguma! Izgaismo savu dārzu, terasi, sētu vai teritoriju ar solāro apgaismojumu no Karm.lv!

Mēs piedāvājam plašu klāstu ar LED lampām, kuras darbojas ar saules baterijām. Visas LED lampas ar saules baterijām ir aprīkotas ar saules paneli (kolektoru), kurš pārvērš saules gaismu enerģijā un uzglabā to akumulatorā. Vidējais akumulatora mūžš ir 2-4 gadi, taču tas ir nomaināms, padarot LED lampas ar saules baterijām par ilggadīgu produktu – atliek vien nomainīt veco akumulatoru pret jaunu!

Lielākie ieguvumi izmantojot dārza lampas ar saules baterijām:

Ērti uzstādāms – Apgaismojumam ar saules baterijām nav nepieciešams strāvas pieslēgums, tāpēc to ir viegli uzstādīt jebkurā nepieciešamajā vietā, kā arī gaismekļu pārvietošana ir ērta un vienkārša. Vienīgais nosacījums – lai saules panelim piekļūst saules un dienasgaisma.

Ekonomisks – Apgaismojums ar saules baterijām sev nepieciešamo enerģiju saražo pats.

Nav nepieciešama papildus uzmanība – Lielākā daļa solāro lampu ir aprīkotas ar nepieciešamajiem sensoriem lai darbotos patstāvīgi. Krēslas sensori nodrošinās gaismekļu uzlādi dienas laikā un to ieslēgšanos tumsā, kustību sensors nodrošinās enerģijas taupīšanu – gaismekļi ieslēgsies tikai nepieciešamajā mirklī. Par cik gaismekļiem nav pieslēguma pie strāvas, tie ir droši un tos var atstāt bez īpašas uzmanības.

Pie mums Jūs atradīsiet kvalitatīvus, oriģināla dizaina un ilgtspējīgus LED gaismekļus ar saules baterijām no zviedru ražotāja Star Trading un citiem. Plašs klāsts ar LED dekoratīvajiem stabiņiem ar saules baterijām, LED solārajiem prožektoriem ar saules baterijām, LED dārza lampām ar saules baterijām, LED Spot tipa prožektoriem ar saules baterijām, LED dekorācijām ar saules baterijām, LED gaismas, jeb lampiņu virtenēm ar saules baterijām, Firework salūta dekorācijām ar saules baterijām u.c.

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas