• Filtrēt

LED Fasādes apgaismojums


Kategorijas

Plašs LED Fasādes apgaismojuma sortiments

Domājot par kopējo mājas un sētas izskatu, noteikti jāpatur prātā āra apgaismojuma izvēles nozīme. Ēkas fasāde ir kā vizītkarte, jo tā nosaka visas mājas stilu un izceļ detaļas. To var dekorēt ar īpaša izskata durvīm, logiem, īpašu apmetumu u.c.
Taču ir arī citi veidi, kas, ja tie ir rūpīgi izplānoti, fasādi papildina un vēl vairāk nosaka ēkas raksturu – tas ir led fasādes apgaismojums! Pie mums, Karm.lv, atradīsiet plašu āra fasādes lampu izvēli no labākajiem Eiropas un pasaules zīmoliem. Izcila kvalitāte un mūsdienīgs dizains raksturo mūsu fasādes apgaismojuma sortimentu: LED fasādes gaismekļi ar iebūvētu gaismas avotu, Fasādes gaismekļi ar maināmu spuldzi, ar rokām veidoti fasādes gaismekļi, LED fasādes gaismekļi ar maināmu stara leņķi, fasādes gaismekļi ar dažādu gaismas siluetu atveidošanu u.c. Šie risinājumi mūsu piedāvājumā garantēs gaumīgu āra apgaismojumu dažādu stilu ēkām.

Izceliet ēku kontūras un nišas ar LED Fasādes apgaismojumu

Fasādes, kas izceltas ar piemērotiem āra gaismekļiem, definē diennakts tumšo laiku mums apkārt. Mūsdienīgi fasāžu apgaismojuma risinājumi padara māju vai ēku skaistāku un pamanāmāku. Lai uzsvērtu izmērus, krāsu, stūrus, logus, rāmjus un palodzes, doma par fasādes apgaismojumu var būt ļoti veiksmīga. Gaismekļi nodrošinās orientāciju, piešķirs papildus drošību un piesaistīs interesi.
Fasādes apgaismojumu var ”iebūvēt” zemē, piestiprināt pie ēkas sienas vai tie ir pieejami arī uz staba.
Fasādes sienas gaismekļi tiek stiprināti tieši uz fasādes un izstaro slīpu gaismu, kas akcentē virsmas. Iebūvējamie grīdas gaismekļi ir neuzkrītošs apgaismojuma risinājums no arhitektūras viedokļa, un rada uz augšu vērstus gaismas starus. Āra stabus var izmantot kā papildu elementus fasādes priekšā vai izgaismojot dobi, ietvi. Šo āra gaismekļu izstarotā gaisma, kas noteiktā veidā sakārtota kopā ar hromatisko efektu, rada ēnas un noteiktus gaismas starus, kas bagātina sienas faktūru un nosaka fasādes estētiku.

Atšķirīgais gaismas spīdēšanas leņķis un lampu izmantošana āra apgaismojumam piešķir fasādēm īpašu izskatu nakts laikā. Ar dažādu gaismas intensitāti var izcelt atsevišķus fasādes elementus vai laukumus.
Viendabīgs apgaismojums (piemēram, klasisks prožektors), uzlabo apgaismojumu kopumā, savukārt tiešā gaisma, kas iegūta ar konkrēta gaismas stara leņķa fasādes gaismekļiem, izceļ fasādes smalkākās detaļas.

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas