• Filtrēt

LED galvas lukturi

Kategorijas

LED galvas lukturi, jeb pieres lukturi – lielisks palīgs ikdienā!

LED galvas lukturi, pateicoties jaudīgajām un energoefektīvajām LED diodēm, ir jaudīgi, viegli, kompakti un izturīgi. Tie būs lieliski piemēroti lietošanai situācijās, kad nepieciešamas brīvas rokas – darbam, makšķerēšanai, alpīnismam, braukšanai ar velosipēdu, skriešanai, tūrismam u.c.

Galvenie kritēriji, kurus jāizvērtē pirms LED galvas luktura iegādes:

Uzlādējams vai ar maināmām baterijām – katram savas priekšrocības un trūkumi

Uzlādējami LED galvas lukturi būs ērtāki vairumā situāciju. Lielākā daļa lukturu ir uzlādējami ar USB kabeli, kuri ikdienā ir pieejami praktiski visur. Uzlādējiet savu lukturi uz naktsskapīša, lai uz rīta skrējienu tas būtu gatavs darbam. Aizmirsi uzlādēt savu lukturi? Pievieno to lādētājam savā automašīnā pa ceļam uz darbu! Pats galvenais, aizmirsti par klasisko pirkstiņu tipa bateriju rezervēm. Uzlādējami LED galvas lukturi ir aprīkoti ar iebūvētu akumulatoru vai populāro 18650 akumulatoru, kuru pēc tā kalpošanas laika varēsi nomainīt. Vienkārši, ērti, un bez papildus vadiem – lielākā daļa LED galvas lukturi ir savienojami ar Micro USB vai Type-C kabeli.

Ar baterijām darbināmi lukturi būs piemēroti izmantošanai vietās, kur nav pieejama patstāvīga strāva uzlādei. LED lukturus ar maināmām baterijām pārsvarā izmanto pārgājienos dabā, armijas un apsardzes vajadzībām, kā arī vietās ar ļoti zemu temperatūru. LED galvas luktura performanci gan tas neietekmē – nomaini jaunas baterijas un lukturis ir atkal gatavs darbam!

Gaismas atdeve (lm)

Gaismas atdeve ir viens no svarīgākajiem kritērijiem luktura izvēlē. Jo augstāks lumenu skaitlis (lm), jo vairāk gaismas lukturis izstaros.

Aizsardzības pakāpe – kādos apstākļos LED lukturis tiks izmantots (IP Klase)

IP aizsardzības klase nosaka LED galvas luktura noturību pret noteiktiem vides faktoriem un lietām. Pirmais skaitlis norāda pretestību cietajiem ķermeņiem, piemērām, putekļiem. Tā vērtība ir no 0 līdz 6. Otrais skaitlis norāda pretestību šķidrām vielām, piemēram, ūdenim. Tā vērtība ir no 0 līdz 8.

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas