• Filtrēt

Twinkly viedais apgaismojums


Kategorijas

PIEVIENOJIES VIEDĀ APGAISMOJUMA PASAULEI AR TWINKLY.

Twinkly ir jaunākās paaudzes viedā LED apgaismojuma ražotājs, kurš ir vadāms ar jebkuru viedierīci. Tehnoloģiski visattīstītākais viedais LED apgaismojums pasaulē – esiet gatavi padarīt savas dekorācijas patiešām maģiskas.

Ar aplikāciju vadāmās Twinkly viedās LED virtenes un dekorācijas jau radījušas apvērsumu Ziemassvēku apgaismojuma tirgū.. Un tagad pievēršas LED apgaismojumam, kurš priecēs visu gadu! Izmantojot Twinkly aplikāciju savā viedierīcē (iOS un Android) vai viedās mājas asistentu, Jūs varat vadīt Twinkly apgaismojumu: Mainīt esošos, lejupielādēt jaunus vai veidot pats savus unikālos efektus, zīmēt, sinhronizēt instalāciju ar mūziku, mainīt krāsu un spilgtumu, kā arī sagrupēt visus Twinkly produktus vienā lielā gaismas instalācijā!

Ar vairāk kā 10 unikāliem tehniskajiem patentiem viedā apgaismojuma jomā, Twinkly ir tehnoloģiski visattīstītākā LED dekoratīvā un viedā apgaismojuma sistēma pasaulē, kā arī liela inovācija visā LED apgaismojuma industrijā kopumā.

Izveido unikālu Gaming istabu.

Visi Twinkly produkti darbojas ar Razer Chroma™ RGB. Piešķir savai spēlei dzīvu apgaismojumu un piepildi istabu ar uzvaras krāsu.

Augstākā līmeņa gaismas instalācijas ar Twinkly Pro!

Twinkly Pro ir tas pats skaistais un ērti lietojamais Twinkly, tikai jaudīgāks, izturīgāks un funkcionālāks – Profesionālai lietošanai. Twinkly Pro sniedz iespēju izveidot jaunākās paaudzes LED gaismas instalācijas vienkārši un ērti, bez augsta līmeņa programmētāja vai inženiera palīdzības. Visu kartēšanas un programmēšanas darbu paveic Twinkly aplikācija.

Pasaulē atzīts – par Twinkly produktiem atzinīgus vārdus veltījuši tādi pasaules mediju giganti kā Forbes, Wired, USA Today, The New York Times, Business Insider, Digital Trends, Mashable, Android Police u.c. Un tas ir tikai sākums…

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas