• Filtrēt

LED dekoratīvās zvaigznes


Kategorijas

LED dekoratīvās zvaigznes ir daudzpusīgas, krāšņas un maģiskas dekorācijas Jūsu mājoklim ne tikai Ziemassvētkos!

Tās ir veidotas no papīra, koka vai metāla, un pārsvarā tām ir iebūvēta spuldzes patrona, kurā ievietojot spuldzi LED dekoratīvā zvaigzne ”iemirdzas”!
Pie mums atradīsiet vairākus LED dekoratīvo zvaigžņu veidus – lietošanai iekštelpās, lietošanai iekštelpās un ārā, LED piekaramas zvaigznes, LED zvaigznes ar pamatni, kā arī kādu unikālāku kombināciju, piemēram, LED dekoratīvo zvaigzni kurai ir nomaināms abažūrs, un tā ir pārvēršama par gaumīgu naktslampu.

Gaumīgs interjera papildinājums – LED dekoratīvā zvaigzne!

LED dekoratīvās zvaigznes interjerā iekļaujas dabīgi un nepiespiesti. Vienkārši novietojiet kādu no LED zvaigznēm ar pamatni uz viesistabas galda, sveces vai galda lampas vietā. Piekariet kādu no LED piekaramajām zvaigznēm pie griestiem vai loga. Ļaujiet vaļu iekšējam radošumam – ar LED dekoratīvajām zvaigznēm nekļūdīsities!
LED dekoratīvās āra zvaigznes piešķirs sētai un mājoklim maģisku noskaņu diennakts tumšajā laikā. Tās lieliski iederēsies piekārtas pie jumta korēm, uz kokiem vai krūmiem, mājas durvīm u.c. Izveidojiet savu unikālo dārza instalāciju, apvienojot LED dekoratīvo āra zvaigzni ar vainagu, eglīti, kādu citu LED dekoratīvo produktu, piemēram, LED virteni, un izbaudiet mājīgo sajūtu, kuru sniedz LED dekoratīvo zvaigžņu mirdzums!

Apskati mūsu piedāvājumu!

Pie mums atradīsiet ne vien plašu LED dekoratīvo zvaigžņu piedāvājumu no zviedru ražotāja Star Trading, bet arī plašu galeriju katrai no zvaigznēm iedvesmai. Apskati kā LED dekoratīvās zvaigznes prezentē un iesaka pielietot pats ražotājs ( Star Trading – nosaukums vien jau liecina, ka zvaigznes ir ražotāja specialitāte), un pielieto zvaigznes tāpat vai līdzīgi arī savās mājās! Ja nepieciešama palīdzība zvaigžņu izvēlē vai dekorāciju izveidošanā, sazinieties ar mums – palīdzēsim atrast risinājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un prasībām.

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas