• Filtrēt

Apgaismojums ar saules baterijām


Kategorijas

Apgaismojums ar saules baterijām, jeb solārais apgaismojums

Tas ir lielisks veids kā ieviest gaismu ērti, izdevīgi un bez strāvas pieslēguma! Izgaismo savu dārzu, terasi, sētu vai teritoriju ar solāro apgaismojumu no Karm.lv!

Pateicoties attīstības izrāvienam LED un Solārajā industrijā, mūsdienās ar saules baterijām darbināmie LED gaismekļi ir spoži, ilgtspējīgi un tie spēj patstāvīgi sevi nodrošināt ar nepieciešamo strāvu. Ne par velti Solārais apgaismojums iegūst ar vien lielāku popularitāti un tiek izmantots ar vien lielākos un plašākos apgaismojuma projektos.

Lielākie ieguvumi izmantojot LED apgaismojumu ar saules baterijām:

Ērti uzstādāms – Apgaismojumam ar saules baterijām nav nepieciešams strāvas pieslēgums. To ir viegli uzstādīt jebkurā nepieciešamajā vietā, kā arī gaismekļu pārvietošana ir ērta un vienkārša. Vienīgais nosacījums – lai saules panelim piekļūst saules un dienasgaisma.

Ekonomisks – Apgaismojums ar saules baterijām sev nepieciešamo enerģiju saražo pats.

Nav nepieciešama papildus uzmanība – Lielākā daļa solāro lampu ir aprīkotas ar nepieciešamajiem sensoriem lai darbotos patstāvīgi. Krēslas sensori nodrošinās gaismekļu uzlādi dienas laikā un to ieslēgšanos tumsā. Kustību sensors nodrošinās enerģijas taupīšanu – gaismekļi ieslēgsies tikai nepieciešamajā mirklī. Par cik gaismekļiem nav pieslēguma pie strāvas, tie ir droši un tos var atstāt bez īpašas uzmanības.

Pie mums Jūs atradīsiet kvalitatīvus, oriģināla dizaina un ilgtspējīgus LED gaismekļus ar saules baterijām no zviedru ražotāja Star Trading un citiem.

Plašs klāsts ar LED dekoratīvajiem stabiņiem ar saules baterijām, LED solārajiem prožektoriem ar saules baterijām, LED dārza lampām ar saules baterijām, LED Spot tipa prožektoriem ar saules baterijām, LED dekorācijām ar saules baterijām, LED gaismas, jeb lampiņu virtenēm ar saules baterijām, Firework salūta dekorācijām ar saules baterijām u.c.

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas