DIY projekts ar viedo LED lenti Twinkly Flex

Nepieciešamie materiāli
1. Twinkly Flex Neona lente
2. Organiskais stikls
3. Organiskā stikla līme
4. Marķieris

Lai uzsāktu DIY projektu, no sākuma nepieciešams izdomāt kādu formu vēlaties izveidot no Twinkly Flex 2m garās LED neona lentes. Ļaujieties iztēlei, vai arī izvēlieties kādu no šabloniem, kuri nāk Twinkly Flex komplektā.
Kad forma izvēlēta, nepieciešams rūpīgi izvērtēt, kurās vietās LED neona lenti būs nepieciešams stiprināt, bet ja izvējāties kādu no gatavajām formām, ar marķieri atzīmējiet stiprinājumu pozīcijas uz organiskā stikla.
Kad tas izdarīts, rūpīgi noklājiet stiprinājumu aizmuguri ar līmi un piespiediet tos pie atzīmēm uz organiskā stikla. Kad līme nožuvusi, pakāpeniski ievietojiet Twinkly Flex LED lenti stiprinājumos.
Lai varētu veidots pats savus efektus vai izmantot esošos, ir nepieciešams neona lenti “kartēt”. To ir iespējams izdarīt lejupielādējot Twinkly aplikāciju telefonā vai planšetē, un sekojot līdzi norādēm. DIY projekts ir gatavs. Šāda veida projektā var izmantot arī parasto LED neona lenti.

Apskati video kā mums veicās ar šo projektu.

Ziemassvētku dekorācijas – ar LED mākslīgo skuju dekoriem

Komentēt rakstu

Jūsu epasta adrese netiks publicēta.

Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Apskatīts

Nesen apskatītās preces

Aizvērt

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
Gaisa mitrinātāji, sildītāji, kondicionieri un citi
LED dekoratīvie svečturi un sveces

Visas kategorijas