Kā iegūt tējas unikālo garšu?

Lai iegūtu savas tējas unikālo garšu ir svarīgi pievērst uzmanību tējas ievilkšanās laikam un ūdens temperatūrai. Pagatavot tēju un izbaudīt tās garšu un smaržu var palīdzēt atbilstoša pagatavošanas ierīce – tējkanna ar regulējamu temperatūru.

  1. Melnā tēja ir piemērota dzeršanai no rīta, tās saturā ir tanīni, kas pieššir rūgteno garšu, un kofeīns, tāpēc melnā tēja palīdzēs iegūt rīta mundrumu. Lai melno tēju baudītu, tās gatavošanai ir nepieciešams 100°C karsts ūdens un jāļauj tai ievilkties 2 minūtes. Tā uzlabo gremošanu, samazina un kontrolē holesterīnu, un uzlabo asinsriti.
  2. Zaļo tēju ir svarīgi pareizi pagatavot, ideālā ūdens temperatūra ir 80°C un ievilkšanās laiks – 3 minūtes. Pareizi pagatavota zaļā tēja uzmundrina un lieliski iederas baudot pusdienas. Šai tējai piemīt dažādas ārstnieciskās īpašības. Kā viena no tām – zaļā tēja darbojas kā lielisks ierocis cīņā pret baktērijām. Tējas sastāvā ir kofeīns, kas ir lielisks ikdienas eneršijas gūšanas avots. Vidēji vienā tējas tasītē ir no 8 līdz 20 mg kofeīna, taču dienā ir ieteicams neuzņemt vairšk kā 200 mg. Zaļā tēja harmonizē prātu un līdzsvaro garastāvokli.
  3. Zāļu tēja sniedz prieku mūsu degunam un garšas kārpiņām ar bagātīgu aromātu buķeti. Tējas pagatavošanai ir nepieciešams 100°C karsts ūdens un ievilkšanās laiks ir 4 minūtes. Zāļu tēja ir ārstnieciskā tēja, kas nav pagatavota no tējas koka, viegli uzsūcas cilvēka organismā un ir pilna ar veselībai noderīgām vielām, un satur komponentus, kas stiprina imunitāti.

Ziemassvētku rotājumu idejas
Thread – viedās mājas lielākais noslēpums (risinājums)

Komentēt rakstu

Jūsu epasta adrese netiks publicēta.

Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Apskatīts

Nesen apskatītās preces

Aizvērt

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
Gaisa mitrinātāji, sildītāji, kondicionieri un citi
LED dekoratīvie svečturi un sveces

Visas kategorijas