Karm.lv iepazīstina – Star Trading!

Iepazīstieties – Ziemassvētku un dekoratīvā apgaismojuma ražotājs Star Trading!

Star Trading ir zviedru ģimenes uzņēmums, kuru 1985. Gadā dibināja Eleonora un Kristers Johansoni, kuram bija iepriekšēja pieredze apgaismojuma industrijā. No maza Ziemassvētku dekorāciju ražotāja uzņēmums ir izaudzis par lielu spēlmani Eiropas dekoratīvā apgaismojuma tirgū, nodarbinot ap 60 darbinieku un apdzīvojot 28,000 kvadrātmetru lielas ofisa un noliktavas telpas.

Uzņēmums Star Trading izdomā, ražo un pārdod Ziemassvētku un dekoratīvo apgaismojumu gan mājai, gan profesionālai lietošanai. Uz doto mirkli lielāko daļu produkcijas ražo neatkarīgās rūpnīcās Āzijā, īpaši priekš Star Trading, bet pašu pirmo produktu, iekaramās metāla zvaigznes, vēl joprojām ražo Zviedrijā.

Lai arī Ziemassvētki ir uzņēmuma mīļākie svētki, Star Trading aktīvi attīsta arī citas dekoratīvā apgaismojuma kategorijas. Tuvākajā nākotnē paredzēti jaunumi dārza LED virteņu un apgaismojuma sortimentā, kā arī jauni produkti pavasara un vasaras sezonai, kuridarbināmi ar Saules enerģiju. Ja arī ar to ir par maz, tad aicinām iepazīties ar LED sveču un dekorāciju sortimentu, kuru uzņēmums šogad ir papildinājis ar 500+ pozīcijām.

Uzņēmuma pamata filosofija šo gadu laikā ir palikusi nemainīga: Plašs sortiments ar kvalitatīviem produktiem par pieejamu cenu!

Welcome to Star Trading!

Ziemassvētku rotājumu idejas

Komentēt rakstu

Jūsu epasta adrese netiks publicēta.

Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Apskatīts

Nesen apskatītās preces

Aizvērt

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
Gaisa mitrinātāji, sildītāji, kondicionieri un citi
LED dekoratīvie svečturi un sveces

Visas kategorijas