Bārdas trimmeris Remington TouchTech, skārienjūtīgs, MB4700

62.50 ar PVN

+ -

Svītrkods: 4008496942060

Absolūts jaunums no Remington, TouchTech ir revolūcija bārdas apgriešanas tehnoloģijā. Tas apvieno stilīgu, modernu izskatu ar vieglu funkcionalitāti un – vissvarīgākais – lielisku apgriešanu. Ejot kopsolī ar aktuālākajām tehnoloģiju tendencēm, TouchTech ir vadāms ar skārienjutīgu ekrāna saskarni un digitālu kontroles sistēmu.

GroomMotion tehnoloģija piefiksē trimmera pacelšanas brīdi un izgaismo ekrānu, kā arī automātiski novieto ķemmes pēdējā to lietošanas pozīcijā, lai Tev būtu viegli un ātri apkopt bārdu, uzturot iecienītāko formu. Motorizēto ķemmi var iestatīt 175 dažādos garuma režīmos. Tā kā garuma maiņas solis ir 0.1mm, bārdas apgriešanu var veikt ar maksimālu precizitāti. SenseSpeed tehnoloģija reģistrē sejas apmatojuma līmeni un pielāgo asmeņu ātrumu optimālai apgriešanai. TouchTech var izmantot kā ar vadu, tā arī līdz pat 50 minūtēm bezvadu režīmā; to ir ērti uzlādēt arī ārpus mājas, izmantojot USB vadu.

Ražotājs

Remington

Preces modelis

MB4700

Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Apskatīts

Nesen apskatītās preces

Aizvērt

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Sistēmas tipa gaismas virtenes (savienojamas)

Visas kategorijas