Bezvadu rokas putekļu sūcējs Xiaomi Jimmy H8 Flex 550W, 185AW, 7x2500mAh, 25.2V, LED

Original price was: €299.00.Current price is: €255.00. ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 6.05 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Preces kods: H8 Flex / Svītrkods: 6946499311668
Saņem veikalā
Ir pieejams uzreiz veikalā - saņem uz vietas veikalā Tērbatas ielā 72, Rīgā.
Piegāde Latvijā
Izsūtīsim vienas darba dienas laikā - sūtījumu saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.

H8 Flex ir jaudīgs, daudzpusīgs un vieds bezvadu putekļu sūcējs no ražotāja Jimmy. Aprīkots ar 550W jaudīgu brushless motoru, ar iesūkšanas jaudu 185 AW, intuitīvu LCD ekrānu, viedo putekļu sensoru, LED apgaismojumu, ietilpīgu 7x2500mAh 25.2V akumulatoru u.c. Ergonomisks, jaudīgs un daudzpusīgs – bezvadu rokas putekļu sūcējs H8 Flex no ražotāja Xiaomi Jimmy.

Jaudīgs brushless bezsuku motors

Bezvadu rokas putekļu sūcējs Jimmy H8 Flex izmanto īpaši Jimmy izstrādātu 550W augstas efektivitātes brushless digitālo motoru, kurš attīsta 185AW iesūkšanas jaudu. Putekļu sūcējs tiks galā ar putekļiem, gružiem un matiem ātri un rūpīgi gan uz grīdas, uz paklāja, grūti pieejamās spraugās u.c.

Noņemams akumulators ar līdz pat 65 minūšu ilgu lietošanas laiku

JIMMY H8 Flex ir sasniedzis tehnoloģisku izrāvienu ar maksimālo lietošanas laiku līdz pat 65 minūtēm. Turklāt akumulators ir ērti noņemams un to var uzlādēt atsevišķi, sniedzot papildus ērtības.

Lieliska horizontālā filtrēšanas sistēma

Jimmy patentētā horizontālā divu ciklonu sistēma efektīvi atdala putekļus no gaisa, tādējādi samazinot sūkšanas jaudas zudumus. Filtrēšanas sistēma spēj uztvert lielās putekļu daļiņas un līdz pat 99,9% smalko putekļu, vienlaikus izvairoties no atkārtotas putekļu nonākšanas gaisā.

Viedais putekļu sensors

Iebūvētais viedais putekļu sensors spēj precīzi noteikt dažādu putekļu daļiņu biezumu 4 līmeņos un attēlot to uz ekrāna, palīdzot noteikt un izprast tīrības līmeni uz tīrāmās virsmas.

Tīriet bez ”aklajām zonām”

Grīdas birstes uzgalis ir aprīkots ar 6 diožu LED apgaismojumu, kurš ieslēgsies automātiski ieslēdzot putekļu sūcēju. Ievērojami uzlabos tumšo vietu tīrīšanu, piemēram, zem gultas, galda, šaurās vietās. Ar Jimmy H8 Flex putekļiem nav droši arī tumsā!

Intuitīvs LCD ekrāns

LCD ekrāns parāda atlikušo darbības laiku, kā arī citu reāllaika informāciju, piemēram, esošo režīmu, putekļu koncentrāciju uz virsmas, apkopes atgādinājumu.

Auto režīms – efektīgākai un ilgākai sūkšanai ar vienu uzlādi

Auto režīmā Jimmy H8 Flex putekļu sūcējs pielāgos nepieciešamo sūkšanas jaudu, nosakot virsmas seguma veidu un putekļu līmeni. Auto režīms – efektīvākai tīrīšanai un ilgākam darbības laikam.

Uzkop gudrāk ar fleksiblo metāla kātu

Elastīgo metāla kātu ir iespējams saliekt līdz 90° uz augšu vai leju, nodrošinot grūti aizsniedzamu vietu tīrīšanu nepieliecoties vai nerāpojot uz ceļiem.

Tehniskie parametri

 • Jauda: 550W
 • Iesūkšanas jauda: 185AW
 • Dubulta ciklona tehnoloģija;
 • Mazgājams HEPA filtrs;
 • LED displejs (informācija par baterijas uzlādi un izvēlēto režīmu, filtra nomaiņu, putekļu līmeni uz virsmas);
 • 0.5 l tilpuma caurspīdīgs putekļu savākšanas konteiners;
 • Ergonomisks rokturis, salokāms
 • 7gb. 2500 mAh tilpuma uzlādējams akumulators;
 • Akumulatora uzlādes laiks: 4-5 stundas;
 • Darbības laiks: līdz 65min.
 • Trokšņa līmenis: <80dBA
 • Putekļu sensors: Ir(4 dažādi putekļu izmēri, analogs Dyson V15)
 • Unikāls augšējā roktura dizains, lai ērti uzkoptu augstākus objektus
 • Ar LED apgaismojumu
 • Komplektā: 1x elastīgais metāla kāts, 1x rokas putekļsūcējs, 1x elektriskais grīdas uzgalis, 1x elektriskais matrača uzgalis, 1x elastīgais trubas uzgalis, 1x 2-in-1 polsterējumu uzgalis, 1x uzgalis spraugām, 1x mīkstā birste, 1x savienotājs, 1x lādētājs, 1x akumulators, 1x uzlādes statīvs ar piederumu novietni, 1x Lietotāja rokasgrāmata
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Elektroinstalācija
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas