Blenderis ar sulu spiedi Sage the 3X Bluicer™ SJB615 SHY, 1000W, 1.5l, Smoked Hickory

335.00 ar PVN

+ -

Svītrkods: 9312432035736
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Vairāk garšu, vairāk dažādības, vairāk jautrības.
Iegūstiet visas labās īpašības no svaigajiem produktiem, izmantojot 3X Bluicer (no angļu val. Blender – blenderis, Juicer – sulu spiede, Blend+Juice=Bluicer). Šī augstās veiktspējas blendera sulu spiede ir aprīkota ar Kinetix® kontūrveida asmeņu un trauku sistēmu, un 88 mm īpaši platu tekni. Izmantojot Cold Spin Tehnoloģiju, iegūsiet svaigu sulu tieši 1,5 l lielajā blendera krūzē. Vai pagatavojiet gardus, svaigus smūtijus, kokteiļus un daudz ko citu.

Blenderis, sulu spiede vai abi vienlaicīgi

Jums vairs nav jāizvēlas. Ar 3X Bluicer varat sablenderēt, iegūt sulu vai abus reizē. Izveidojiet veselīgākus un garšīgākus kokteiļus, frappes, slushie dzērienus, svaigus kokteiļus un daudz ko citu, apvienojot sablenderētās sastāvdaļas un sulu. Izmantojiet sastāvdaļas maksimāli efektīvi, iegūstot svaigumu un vairāk garšu.

Vietu taupošs dizains

Ietaupiet vietu ar vienu dzinēja pamatni. Turklāt, tā kā izlietoto produktu tvertne atrodas aiz ierīces pamatnes, 3X Bluicer neaizņems daudz vietas Jūsu virtuvē.

4 one touch programmas

One touch programmās ir optimizētas laika un ātruma kombinācijas, lai iegūtu perfektus rezultātus. Izbaudiet vienmērīgākus piena smūtijus, ar smūtijiem paredzēto programmu. Pārvērtiet ledu sniegā ar pulsa/ledus smalcināšanas programmu vai viegli pagatavojiet svaigus kokteiļus ar auksto kokteiļu programmu.

Kinetix® trauku un asmeņu sistēma

Kinetix® asmeņu un trauka sistēma nodrošina vienmērīgu un pilnīgu sastāvdaļu sasmalcināšanu. Pārvērtiet ledu sniegā un dārzeņus, piemēram, krēmzupā!

Savietojams ar Sage vakuuma sūkni Vac Q™

3X Bluicer™ ir saderīgs ar Vac Q vakuuma sūkni. Dažām receptēm garšas tiks ievērojami uzlabotas, izmantojot blenderi savienojumā ar vakuuma sūkni. Kokteiļiem uz piena bāzes vieglo burbuļu tekstūru piešķir gaiss, kas tiek iesprostots kokteilī. Vac Q tiek pārdots atsevišķi.

Cold Spin Technology®
Cold Spin tehnoloģija* ļauj sulai plūst uz augšu un cauri nerūsējošā tērauda griešanas diskam, kuru papildina Itālijā ražots sieta filtrs, lai nodrošinātu nenozīmīgu temperatūras paaugstināšanos, kas ir mazāka par 1°C, procesa laikā nesadedzinot vērtīgās uzturvielas un vitamīnus.

Īpaši plata atvere
Ar 88mm atveri 3X Bluicer ļauj izspiest sulu no veseliem augļiem un dārzeņiem, bez iepriekšējas sagriešanas.

Tehniskie dati

 • Jaudīgs 1000 vatu motors
 • 88 mm sevišķi plata atvere veselu augļu padevei
 • Kinetix® asmeņu sistēma
 • Cold Spin Technology® – siltumpāreja mazāk par 1°C
 • Ledus smalcināšanas un kokteiļu programmas
 • 5 ātruma iestatījumi
 • 4 viena pieskāriena funkcijas
 • 1,5 l blendera trauks
 • 3 litru biezumu trauks
 • Savietojams ar vakuuma sūkni The Vac Q
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas