Espresso kafijas automāts Nivona NICR 1040 Cafe Romatica, 2700W, 600g, 3.5l

1999.00 ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 39.20 €
Minimālā pirmā iemaksa 199.90 €

Svītrkods: 2000000510767
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Espresso kafijas automāts NICR 1040 Cafe Romantica no ražotāja Nivona – lielisks kafijas automāts biežai kafijas baudīšanai! Radīts maziem ofisiem, skaistumkopšanas saloniem vai vienkārši lielai ģimenei. Iespējams pagatavot līdz 65 tasītēm dienā un pat 1.9 l kafijas vienlaicīgi (lieliski piemērots sapulcēm). Veidojiet un saglabājiet 18 individuālas receptes. Tās būs ļoti vienkārši pagatavojamas – jums atliek izvēlēties dzērienu plašajā, krāsainajā skārienekrānā. Ir padomāts arī par piena dzērienu cienītājiem: automatizētā piena sistēmas tīrīšanas programma liek aizmirst visas raizes par piena sistēmas tīrību ļaujot baudīt kafiju ilgāku laiku.  

 

KLASISKI KAFIJAS DZĒRIENI UN 18 INDIVIDUĀLAS RECEPTES

Kafijas automāts Nivona “1040” pagatavo: espresso, melnu kafiju, americano, cappuccino, latte un latte macchiato ar vienu pogas spiedienu. Veidojiet un saglabājiet 18 papildu individuālas receptes izmantojot My Coffee funkciju. Regulējiet dzērienu stiprumu, porcijas lielumu, piena konsistenci un temperatūru pēc savas gaumes.

DAUDZ KAFIJAS VIENLAICĪGI 

Integrētā jaunā funkcija Coffee 2×4 paredzēta kuplam cilvēku skaitam. Kafijas automāts pagatavo 4 dubultporcijas ar kafiju nepārtraukti (kanniņas funkcija).

DIVI KAFIJAS DZĒRIENI AR PIENU AR VIENU PIESKĀRIENU 

Ar vienu pieskārienu pagatavojiet 2 tasītes ar piena dzērieniem vienlaicīgi. Iespējams arī izvēlēties vēlamo pagatavošanas secību: vispirms kafija un tad piens vai otrādi.

AUTOMATIZĒTA PIENA SISTĒMAS APKOPE 

Jaunā piena sistēmas tīrīšanas sistēma nodrošina nevainojamu piena sistēmas tīrību pēc katra piena dzēriena. Piena sistēma un tās caurulīte tiek automātiski skalota 3-5 minūtes pēc katra piena dzēriena pagatavošanas.

AROMA PROFILI EKSPERIMENTĒŠANAI AR KAFIJAS GARŠU 

Nivona izveidotā Aroma Balance sistēma dod jums iespēju kļūt par īstu baristu. Izvēlieties kādu no trīs aroma profiliem – Dynamic, Constant, Intense. Atkarībā no izvēlētā profila, ūdens tecēs caur kafiju dažādos ātrumos, tādējādi atklājot dažādas garšas. Dynamic – maigākai un augļainākai garšai; Constant – lai atklātu saldenas un viegli rūgtenas notis; Intense – intensīvai un rūgtenai garšai.

LIELI TILPUMI KUPLAM KAFIJAS CIENĪTĀJU SKAITAM 

Kafijas automāts ir paredzēts liela kafijas daudzuma pagatavošanai, tāpēc tam ir palielināti tilpumi: 3,5 l ūdens tvertne un 600 g pupiņu tvertne. Pagatavojiet līdz 65 tasītēm kafijas dienā.

TFT KRĀSU DISPLEJS AR SKĀRIENEKRĀNU 

Plašs TFT krāsu displejs ar skārienekrānu nodrošina ērtu visu iespējamo funkciju pārskatu un iespējams viegli izvēlēties nepieciešamo dzērienu.

VADĪBA AR MOBILO LIETOTNI 

Pēc Nivona mobilās lietotnes lejuplādēšanas un viedierīces savienošanas ar kafijas automātu izmantojot Bluetooth, iespējams pagatavot un pārvaldīt kafijas automātu pa tiešo izmantojot viedtālruni vai planšeti.

PAVISAM KLUSAS DZIRNAVIŅAS 

Uzlabotās rūdīta tērauda konusa formas kafijas dzirnaviņas ar labu skaņas izolāciju darbojas pavisam klusi.

TASĪŠU SILDĪŠANAS FUNKCIJA 

Kafijas baudīšana no siltām tasītēm ir vēl patīkamāka – kafija ilgāku laiku saglabā karstumu. Integrētā aktīvā tasīšu sildīšanas funkcija ļauj uzsildīt tasītes kafijas automāta augšpusē.

TASĪŠU APGAISMOJUMS 

Kafijas pagatavošana sniedz arī estētisku gandarījumu: kafijas pagatavošanas laikā tasītes tiek izgaismotas.

VIENKĀRŠA APKOPE

Integrētās automātiskās atkaļķošanas, tīrīšanas un skalošanas programmas nodrošina vienkāršu apkopi. Kafijas pagatavošanas bloks ir izņemams, tādējādi pagatavošanas sistēma vienmēr būs tīra un kafijas garša – nevainojama.

Tehniskie dati

 • Jauda: 2700W
 • Ūdens tvertnes tilpums: 3.5l
 • Kafijas pupiņu tvertnes tilpums: ~600g
 • Kafijas stiprums: 5 pakāpes
 • Kafijas temperatūra: 3 pakāpes
 • Pupiņu malšana: Regulējama
 • 2 tasīšu funkcija
 • Karstā ūdens funkcija tējai: 3 iestatījumi
 • Pielāgojami iepriekš iestatītie režīmi
 • Mana kafija receptes: 18 vietas
 • TFT krāsu ekrāns, skārienjūtīgs
 • Sūknis: 15bar
 • Izmēri: 300 x 420 x 480mm
 • Svars: 13.4kg
🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas