Viedais ventilators Duux Whisper Flex Ultimate Smart White 26W, 58-103cm, 90°+105° osc., 30 ātrumi, 13-50dB

199.00

+ -
Ikmēneša maksājums no 5.27 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Preces kods: DXCF51 / Svītrkods: 8716164990133
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Viedais ventilators Whisper Flex Ultimate no ražotāja Duux: Iztēlojieties vēsu vēja brīzi, kas seko Jums katrā mājas stūrī. Whisper Flex Ultimate ir neticami daudzpusīgs viedais ventilators, kas pārveidos jebkuru telpu par vēsu oāzi, vienlaikus saglabājot klusumu. Ventilators ir aprīkots ar temperaturas kontroli. Kad sākas karstums, iestatiet savu ideālo temperatūru un izbaudiet vēsmu, ventilatora ātrums attiecīgi pielāgosies temperatūrai telpā.

Šis ventilators ir papildināms ar akumulatora un uzlādes stacijas komplektu (iegādājams atsevišķi, preces kods: DXCFBP02), ar kura palīdzību ventilators Whisper Flex Ultimate darbosies bez vadiem, un Jūs to varēsiet paņemt līdzi uz jebkuru vietu istabā, dārzā, uz terases u.c.

Čukstus (Whisper) kluss

Ventilatora Whisper Flex Ultimate darbība atbilst savam nosaukumam. Šis ventilators ir knapi dzirdams, jo minimālais trokšņa līmenis ir tikai 13 decibeli. Dabiskā vēja režīms maina gaisa plūsmu, lai atveidotu īstu vēju. Nakts režīms nodrošina labu nakts miegu ar minimālu troksni un automātiski aptumšojošu ekrānu.

Hey Google

Kontrolējiet Whisper Flex ar savu balsi, izmantojot Alexa vai Google Assistant viedpalīgus. Ieslēdziet ierīci vai regulējiet ātrumu ar vienkāršām balss komandām, nepakustinot pat pirkstu.

Temperatūras kontrole

Iestatiet Whisper Flex Ultimate ventilatorā vēlamo temperatūru telpā, un pārējo paveiks ventilators! Temperatūras sensors mēra apkārtējās vides temperatūru un attiecīgi pielāgo ventilatora ātrumu.

Skaists, pārdomāts dizains
Ar plūstošu, minimālistu dizainu un gludu, matētu apdari Whisper Flex Ultimate ventilators ir pasniegts melnā vai baltā krāsā. Tā elegantais, gulbim līdzīgais kakls nodrošina vieglu pārvietošanu, un palielinātais augstums nodrošina labāku sasniedzamību (piemēram, virs augstajām gultām!). Priekšējās un aizmugurējās atveres ļaus ērti uzglabāt tālvadības pulti.

Katrs iedomājamais vēja režīms

Izvēlieties kādu no 30 regulējamiem ātrumiem un vairākiem režīmiem. Dabiskā vēja režīmā gaisa plūsma mainās, lai imitētu īstu vēju. Nakts režīms nodrošina labu nakts miegu, pateicoties minimālam troksnim un automātiski aptumšotajam ekrānam.

Ļoti energoefektīvs

Papildus tam, ka Whisper Flex ventilators ir kluss, tas ir arī neticami energoefektīvs. Ar tikai €0,03* (!) enerģijas izmaksām dienā, Whisper strāvas patēriņš izmaksā mazāk nekā €11 gadā. (*5 W patēriņš, iestatījums 8, 0,22 €/kWh)

Tehniskie dati

 • Jauda: 3-26W
 • Skaļuma līmenis: 13dB – 50dB
 • Vadība: Vadības poga, tālvadības pults, aplikācija viedierīcē, viedās mājas asistents
 • Izmēri: 34 x 34 x 103 cm
 • Svars: 4 kg
 • Vēja diapazons: 17 m
 • Oscilācija: 90* horizontāli, 105* vertikāli
 • Tehnoloģija: DC dzinējs, divkāršās ventilatora lāpstiņas
 • Krāsa: Balta
 • Maināms izmērs: 58 vai 103 cm
 • Taimera funkcija: 1 – 12h
Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas