Viedo gaismas paneļu komplekts Nanoleaf Shapes Hexagons Smarter Kit (15 panels) 16M+ krāsas

299.00 ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 6.66 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Preces kods: NL42-6002HX-15PK / Svītrkods: 840102701074
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Nanoleaf Shapes – Hexagons paceļ viedā apgaismojuma jēdzienu citā dimensijā. Viedo tehnoloģiju un gludā, īpaši plāna dizaina apvienojums, paver neierobežotas iespējas jums izpētīt, radīt un rotaļāties. Pārveidojiet savu telpu ar iespējām, kuras piedāvā paneļi, piemēram, mijiedarbību ar pieskārienu, reāllaika mūzikas sinhronizāciju, ekrāna atspoguļošanu un daudz ko citu. Pielāgojiet un izveidojiet savus motīvus un atskaņošanas sarakstus Nanoleaf lietotnē. Lai uzstādītu, vienkārši piestipriniet pie sienas ar komplektācijā iekļauto montāžas lenti, bez urbšanas. Sešstūri ir paredzēti darbam ar nākotnes Nanoleaf produktiem, piedāvājot neierobežotas apgaismojuma, dizaina un IoT iespējas jūsu viedās mājas dizainam.

Paneļi ir savienojami ar visiem populārākajiem viedās mājas asistentiem!

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas