Ziemassvētku dekorācijas – ar LED mākslīgo skuju dekoriem

Ziemassvētki ir vieni no gaidītākajiem gada svētkiem, un to gaidīšanas laiks ir ļoti īpašs, jo ikviens cenšas ienest gaišumu un siltuma sajūtu savās mājās. Parasti dekorēšanai izmanto LED virtenes, LED dekoratīvos svečturus vai zvaigznes kuras spīd tumšajos vakaros, taču arī LED mākslīgie vainagi, egles un mākslīgās LED skuju virtenes ir lieliski papildus līdzekļi savas mazās Lapzemes izveidošanai. Mākslīgo skuju dekori ir lielisks risinājums dabīgo Ziemassvētku skuju koku aizstājējs. Papildus dabas saudzēšanas faktoram, vainagus un skuju virtenes var izmantot vairākus gadus pēc kārtas, nebūs jāsatraucas par birstošo skuju slaucīšanu un par to, ka izveidoto dekoru nevarēsiet paturēt tik ilgi, cik gribētos. Dekoros ir iestrādātas LED lampiņas, kas piešķirs mirdzumu un redzamību diennakts tumšajā laikā.

LED vainagus var piestiprināt pie ārdurvīm, vārtiem vai iekštelpās novietot uz galda un izmantot kā adventes vainagu. Ar LED mākslīgo skuju vainagu var izgreznot terasi, aptīt to ap kādu stabu, un arī piestiprināt pie vārtiem vai durvīm.

Esam sagatavojuši nelielu foto galeriju ar LED mākslīgo skuju dekoriem dzīvē. Ļauj vaļu iztēlei!

 

Spuldžu formas un veidi
DIY projekts ar viedo LED lenti Twinkly Flex

Komentēt rakstu

Jūsu epasta adrese netiks publicēta.

Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Apskatīts

Nesen apskatītās preces

Aizvērt

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
Gaisa mitrinātāji, sildītāji, kondicionieri un citi
LED dekoratīvie svečturi un sveces

Visas kategorijas