Ziemassvētku rotājumu idejas

Noskaņu Ziemassvētkiem vari radīt tikai Tu pats! Tāpēc mēs vēlamies palīdzēt, apkopojot idejas kā ienest svētku sajūtu mājās. Izmanto dekorācijām LED virtenes vai nano stieples iekštelpām un lietošanai ārā, mākslīgās egles un vainagus, kā arī LED vaska sveces.

  1. Izveido Ziemassvētku “stūri”- kompozīcīju veido ar mākslīgajām eglēm, led virtenēm vai nano stieplēm. Lai izskatītos efektīvāk, mākslīgās egles un papildus dekorācijas izvieto dažādos  ”stāvos”, vari izmantot krēslus, kumodes vai koka kastes. Šādus dekorus varēsi izvietot gan iekštelpās, gan ārā.
  2. Stikla traukos, vāzēs vai laternā ieliec led nano stieplītes. Kā papildinājumu vari pievienot mežā salasītus čiekurus, kaltētas apelsīna šķēles vai koka zariņus. Šādus dekorus varēsi novietot uz palodzes, galda vai grīdas.
  3. Led vaska svecei ar divpusējo līmlenti piestiprini klāt kanēļa standziņas, ap sveci apsien diegu vai pieskaņotu lenti. Kā papildus akcentu vari izmantot čiekuru vai kaltētu apelsīna šķelīti, kuru vari piestiprināt lentes vai diega galā. Ziemassvētku dekors kas radīs pareizo noskaņu un svētku smaržu.

Karm.lv iepazīstina – Star Trading!
Kā iegūt tējas unikālo garšu?

Komentēt rakstu

Jūsu epasta adrese netiks publicēta.

Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Apskatīts

Nesen apskatītās preces

Aizvērt

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
Gaisa mitrinātāji, sildītāji, kondicionieri un citi
LED dekoratīvie svečturi un sveces

Visas kategorijas