Līgo svētku dekorācijas

Līgo un Jāņu vakars ir vasaras gaidītākais vakars, tāpēc gatavojoties Līgo svētkiem ir svarīgi padomāt ne tikai par to, ko likt uz svētku galda, bet arī par svinību vietas dekorēšanu un noskaņas radīšanu ar āra lampiņu virtenēm un citiem dekoriem.

Viens no ierastākajiem dekorēšanas veidiem ir veidot ziedu kompozīcijas. Dodieties uz tuvāko pļavu vai mežu un saplūciet dažādus ziedus, smilgas, zarus, un veidojiet ziedu kompozīcijas, kuras novietot svinību zonā. Protams, svinību rotāšanai variet izmantot dekorācijas, kuras jau tiek pielietotas dārza rotāšanai ikdienā. Tie var būt dažādi puķu podi un citi dārza dekori. Ziedu dekorācijas var papildināt ar LED nano stiepli, kas darbojas ar saules baterijām vai ar kādu dārza gaismekli no Star Trading kolekcijas “Salūts”, kas kompozīcijām piešķirs pavisam citu noskaņu.

Svētku dekorus, kurus var atstāt arī pēc svinībām ir dekoratīvais dārza apgaismojums – LED virtenes un dārza lampas, jeb dārza stabiņi, kas darbojas ar saules baterijām. Izmantojot gaismas dekorus būs iespēja izdekorēt ne tikai svinību vietu, bet arī taciņu, kura vedīs līdz tai. LED gaismas virtenes izvietojiet ap svinību nojumi vai nostipriniet starp kokiem. Stabiņus vai dārza lampas var novietot abās pusēs kādai taciņai vai iespraust dobē. Kā arī ierasto sveču vietā uz galda var novietot LED sveces vai LED laternas, kas radīs mājīgu noskaņu un izstaros gaismu, lai redzētu uz galda novietoto mielastu.

Ja svinību vietā nav ērti pieejama strāvas padeve, tad iesakām izvēlēties dekoratīvo apgaismojumu, kas darbojas ar saules baterijām. LED virtenes ar saules baterijām būs ērti un vienkārši uzstādīt vēlamajā vietā, nedomājot par strāvas padevi. Kā arī izvēloties apgaismojumu ar saules baterijām nebūs jāsatraucas par papildus izmaksām elektrības rēķinā.

Ja Jūsu sētā ir atrodams kāds koka bluķis, tad to varēsiet izmantot kā papildus sēdvietu vai virsmu uz kuras novietot ziedu kompozīciju, vai kādu svētku gardumu. Novietojiet koka bluķi vēlamajā vietā – ap svinību galdu, pie ugunskura vai kur citur. Kā rotājumu variet izmantot lina vai mežģīnes auduma gabaliņu, kuru apsien apkārt un izveido bantīti. Akcentam var pievienot klāt smilgu.

Lai svētki būtu izdevušies ir jāpadomā ne tikai par bagātīgi klātu galdu un skaistām svētku dekorācijām, bet arī par svētku viesiem – odiem. Lielisks palīgs lai cīnītos ar odiem un citiem insektiem būs odu lukturis. Izvēloties odu lukturus ir svarīgi saprast vai nepieciešams odus atbaidīt, vai tos iznīcināt.

Iedvesmojies ar mūsu foto galeriju!

Apskati Līgo dekorācijas šeit:


IP apzīmējums uz elektroiekārtas
Spuldžu formas un veidi

Komentēt rakstu

Jūsu epasta adrese netiks publicēta.

Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Apskatīts

Nesen apskatītās preces

Aizvērt

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
Gaisa mitrinātāji, sildītāji, kondicionieri un citi
LED dekoratīvie svečturi un sveces

Visas kategorijas