Līgo svētku dekorācijas

Līgo un Jāņu vakars jau pēc pāris dienām, tāpēc gatavojoties svētkiem ir svarīgi padomāt ne tikai par to, ko likt uz svētku galda, bet arī par svinību vietas dekorēšanu un noskaņas radīšanu.

Viens no ierastākajiem dekorēšanas veidiem ir veidot ziedu kompozīcijas. Dodieties uz tuvāko pļavu vai mežu un saplūciet dažādus ziedus, smilgas, zarus, un veidojiet ziedu kompozīcijas, kuras novietot svinību zonā. Protams, svinību rotāšanai variet izmantot dekorācijas, kuras jau tiek pielietotas dārza rotāšanai ikdienā. Tie var būt dažādi puķu podi un citi dārza dekori.

Svētku dekors, kuru varēs atstāt arī pēc svinībām ir dārza apgaismojums – LED dārza virtenes un dārza lampas, jeb stabiņi, kas darbojas ar saules baterijām. Izmantojot gaismas dekorus būs iespēja izdekorēt ne tikai svinību vietu, bet arī taciņu, kura vedīs līdz tai. Dārza virtenes izvietojiet ap svinību nojumi vai nostipriniet starp kokiem. Stabiņus, jeb dārza lampas var novietot abās pusēs kādai taciņai.

Ja Jūsu vai kaimiņu sētā ir atrodams kāds koka bluķis, tad to varēsiet izmantot kā papildus sēdvietu vai virsmu uz kuras novietot ziedu kompozīciju, vai kādu svētku gardumu. Novietojiet koka bluķi vēlamajā vietā – ap svinību galdu, pie ugunskura vai kur citur. Kā rotājumu variet izmantot lina vai mežģīnes auduma gabaliņu, kuru apsien apkārt un izveido bantīti. Akcentam var pievienot klāt smilgu.

Iedvesmojies ar foto galeriju!

IP apzīmējums uz elektroiekārtas
Spuldžu formas un veidi

Komentēt rakstu

Jūsu epasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Izvēlne

Iepirkumu grozs

Aizvērt
Apskatīts

Nesen apskatītās preces

Aizvērt

Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

Atvērt

Aizvērt

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Lielā sadzīves tehnika
LED dekoratīvie svečturi un sveces

Visas kategorijas