Logu mazgāšanas robots Ecovacs WINBOT W2 PRO, 96W, 2800Pa, WIN-SLAM 4.0

Original price was: €549.00.Current price is: €449.00. ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 9.79 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Preces kods: WINBOT W2 PRO / Svītrkods: 6970135031344
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Bezvadu logu mazgāšanas robots WINBOT W2 PRO – ražotāja Ecovacs jaunākais un efektīvākais logu mazgāšanas robots. Veidots, lai bez piepūles tīrītu logus, flīzes u.c. virsmas. 

 

Revolucionāra tīrīšana, spodrākiem logiem nekā jebkad agrāk
Aprīkots ar ECOVACS nozarē vadošo inovatīvo logu tīrīšanas tehnoloģiju, Jūsu logs būs tīrāks nekā jebkad agrāk.

Pilnībā modernizēta trīs sprauslu platleņķa izsmidzināšanas tehnoloģija ar mitru mopu
Pilnībā modernizēta trīs sprauslu platleņķa izsmidzināšanas tehnoloģija, apvienojumā ar mitro mop tīrīšanas lupatu, nodrošina efektīvu un dziļu virsmas tīrīšanu. Ūdens spiediens ir par 100% jaudīgāks – visi netīrumi tiek izšķīdināti un noslaucīti ar vienu vēzienu.

Inteliģenta kāpšanas sistēma, lai izvairītos no noslīdēšanas
Inteliģento kāpšanas sistēmu darbina uzlabota sinhronā josta, kas ir ūdens un berzes izturīga, nodrošinot stabilu kustību bez slīdēšanas. Pat mitrās tīrīšanas laikā ārējais piedziņas ritenis samazina saskari ar ūdeni un nodrošina lielāku stabilitāti, kāpjot augšup. Kopā tas nodrošina, ka WINBOT W2 PRO vienmēr var pārvietoties vienmērīgi un pēc plāna.

Par 30% palielināta efektivitāte, pateicoties jaunākajai WIN-SLAM 4.0 viedajai plānošanai
WINBOT W2 PRO ir pilnīgi jauns, uzlabots bezsuku motors, un, apvienojot to ar WIN-SLAM 4.0 inteliģento plānošanu, tas sasniedz  par 30% augstāku tīrīšanas efektivitāti, salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem. Izmantojot viedo plānošanu, tīrīšanas ceļš ir optimizēts, lai nodrošinātu efektīvu pagriešanos un uzlabotu malu noteikšanu.

Viena ierīce visiem logiem
WINBOT W2 PRO darbojas ar visu veidu logiem, sākot no grīdas līdz griestiem, maza izmēra, bezrāmju vai logiem ar šuvēm.

3 pakāpju viedā aizsardzība
WINBOT W2 PRO ir aprīkots ar 2 veidu sensoriem – gravitācijas paātrinājuma sensoru, lai mašīna vienmēr būtu stabila, un optrona sensoru, kas nosaka malas ar superātru 0,2 sekunžu reakcijas laiku, nodrošinot tīrīšanas drošību visu laiku. Turklāt WINBOT var pārvietoties pa zemiem šķēršļiem virs 4 mm.

Intuitīva ECOVACS HOME lietotne
Viegli lietojamā ECOVACS HOME aplikācija ir iepriekš iestatīta ar vairākām tīrīšanas režīmu izvēlēm un pilnīgi jauno tālvadības pulti. Logu tīrīšana tagad ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk.

Pazemināts trokšņa līmenis, nodrošinot klusu tīrīšanas pieredzi
Jaunais cauruļvada dizains samazina maksimālo gaisa plūsmas ātrumu un radīto troksni no 76 dB līdz 63 dB. Jūsu logu tīrīšanas pieredze ir klusāka nekā jebkad agrāk.

Tīrīšanas lupatiņa ar augstu ūdens aiztures līmeni, lai palīdzētu noņemt salipušos netīrumus
Modernizētajai tīrīšanas lupatiņai ir augstāks ūdens izdalīšanas līmenis, kas ir vairāk nekā 400% no tās priekšgājēja, augsta putekļu aiztures pakāpe un lieliska horizontālā blīvējuma veiktspēja.

Tehniskie dati:

  • Nominālā jauda: 96W
  • Spriegums: 24V
  • Akumulators: Litija 2600mAh (drošības)
  • Dzinēja tips: Brushless
  • Robota izmēri: 271 x 271 x 77mm
  • Virsmas minimālais izmērs: 30 x 40cm
Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas