Viedais eļļas radiators Mill Gentle Air WiFi OIL1500WIFI3 GEN3, 1500W, 25m², ar aplikāciju

172.00 ar PVN

+ -

Svītrkods: 7090019823847
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Mill Gentle Air viedais eļļas radiators ir elegants, kluss un jaudīgs sildītājs. To bez raizēm var atstāt bez uzraudzības, jo tas ir aprīkots ar visām nepieciešamajām drošības funkcijām. Atbilstoši savam nosaukumam, Mill Gentle Air ir maigs siltuma avots, kas nededzinās putekļus un nesausinās iekštelpu gaisu.

Mill aplikācijā savā viedierīcē Jūs varat iestatīt temperatūru, lai tā automātiski pielāgotos Jūsu ikdienas gaitām. Tas nodrošinās ikdienas komfortu un ietaupīs elektrības patēriņu.

Intuitīva sildīšana
Šis viedais eļļas radiators spēj pielāgoties un sākt sildīšanu iepriekš, lai noteiktā laikā tiktu sasniegta vēlamā temperatūra. Sildītājs procesa laikā aprēķina, cik ātri temperatūra telpā paaugstinās un samazinās. Tādā veidā sildītājs zina, kad sākt sildīšanu, lai sasniegtu vēlamo temperatūru laikā, ko esat ieplānojis Mill aplikācijā.

Mill Heat Boost tehnoloģija
Ar savu unikālo slēgto formu sildītājs izplata siltumu telpā daudz ātrāk, salīdzinot ar tradicionālajiem eļļas radiatoriem. Tas spēj uzsildīt telpu par 29% ātrāk, jo sildītāja slēgtā veida korpuss liek karstajam gaisam ātrāk pacelties, efektīvāk sadalot siltumu. Mēs to saucam par Mill Heat Boost tehnoloģiju.

Vienkārša savienojamība
Nevainojams un vienkāršs savienojums ar Bluetooth, kas automātiski savieno ierīci ar jūsu WiFi tīklu, neatkarīgi no rūtera veida

Bērnu drošības mehānisms (Child Lock)
Aktivizējiet bērnu drošību Mill aplikācijā, lai bloķētu visas pogas uz sildītāja vadības paneļa. Tas neļauj mazajiem pirkstiņiem pielāgot temperatūru vai ieslēgt un izslēgt sildītāju.

Drošības mehānisms (Lietošanai komerctelpās vai īres īpašumos)
Nodrošina, ka Jūs kā īpašnieks varat kontrolēt temperatūru un elektroenerģijas patēriņu nomas īpašumos Mill aplikācijā.

Tehniskie dati

  • Jauda: 1500W
  • Izmēri: 34.4 x 26.1 x 65.6cm
  • Režīmi: 3 (600/900/1500W)
  • Logu atvēršanas funkcija: automātiski izslēdz sildītāju, kad tiek atvērts logs
  • Augstas kvalitātes alumīnija kāja
  • Mill Heat Boost tehnoloģija
  • Aizsardzība pret pārkaršanu, aizsardzība pret apgāšanos
  • Krāsa: Mill White
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas