Viedais gaisa attīrītājs robots Ecovacs AIRBOT Z1, 5200mAh, UV+HEPA H13, 240m², 600m³/h

Original price was: €1099.00.Current price is: €899.00. ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 19.59 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Preces kods: AIRBOT Z1 / Svītrkods: 6943757616251
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

AIRBOT Z1 no ražotāja Ecovacs – augstākās kvalitātes gaisa attīrīšanas un filtrēšanas robots, kas apvieno veiktspēju, ērtības un dizainu.

Gaisa attīrīšanas robots AIRBOT Z1 ne tikai nodrošina Jūsu telpas ar tīru gaisu, vienlaikus to filtrējot un dezinficējot, bet arī palīdz uzraudzīt gaisa kvalitāti. Un attīra to, kur vien tas ir nepieciešams.
Ar AI darbību aprīkotais robots pārvietojas pa dažādām telpām, pateicoties AIVI 3D šķēršļu novēršanai un TrueMapping 2.0 navigācijas tehnoloģijai. Izmantojot YIKO balss asistentu vai ECOVACS HOME lietotni, varat ērti vadīt robotu. HEPA H13 filtrēšana un UV dezinfekcija palīdz sasniegt tūlītēju gaisa attīrīšanu.

Papildus, šis gaisa attīrīšanas robots ir aprīkots ar augstākās kvalitātes audio sistēmu. Tas sevī apvieno veiktspēju ar stilu un skaņas kvalitāti. Šo robotu ir izstrādājis nozares vadošais dizainers JACOB JENSEN DESIGN, tas ne tikai lieliski iederēsies Jūsu mājās, bet arī tā skaļruņi atskaņos jūsu iecienītāko mūziku.

Gaisa attīrīšana ar AI vadību un navigāciju
Uzlabota tehnoloģija attīrītam gaisam! AIRBOT Z1 ir lieliski piemērots cīņā pret alerģijām un baktērijām!
AIVI 3D tehnoloģijas uzlabotā objektu identifikācija palīdz AIRBOT Z1 vienmēr izvairīties no šķēršļiem. Vienkārši pieskaroties tālrunim, varat pārvietot robotu, izmantojot lietotni ECOVACS HOME, un atsvaidzināt gaisu katrā istabā. Jūs varat iegūt savas mājas vides 3D karti un izmantot robotu, lai uzraudzītu māju, izmantojot HD kameru tiešsaistē.

* Efektīvi noņem 3 veidu baktērijas un vīrusus, tostarp H1N1, Staphylococcus albus un Escherichia coli.

Inteliģenta 3D kartēšana un navigācija ar TrueMapping 2.0
Pateicoties uzlabotajam SLAM kartēšanas algoritmam, TrueMapping 2.0 ir 4 reizes precīzāks mazu objektu noteikšanā nekā LDS, tādējādi nodrošinot precīzāku navigāciju Jūsu mājās. Funkcija arī paplašina pārklājuma attālumu, ļaujot AIRBOT Z1 noteikt objektus līdz 10 metru attālumā.

Savienojot pārī ar ECOVACS HOME lietotni, AIRBOT Z1 var nodrošināt jūsu mājas vides 3D atveidojumus.

Attīrīšana ar HEPA filtru un UV dezinfekciju, ar papildu mitrinātāju un gaisa atsvaidzinātāju
Bez piepūles izveidojiet tīru gaisu savās mājās: AIRBOT Z1 ir Jūsu uzticamais palīgs, lai likvidētu putekšņus, mājas putekļu ērcītes, pelējumu un citas baktērijas, izmantojot UV sterilizāciju un gaisa attīrīšanu ar HEPA filtrāciju.
Pilnai laimei, izmēģiniet Ecovacs gaisa mitrināšanu ar 2L rezervuāru, kas pietiks visai dienai. Vai aromātiskās gaisa atsvaidzinātāja kapsulas, lai katrā mājas istabā būtu vairāk svaiguma*.

* Mitrināšanas modulis un gaisa atsvaidzinātāja kapsulas tiks pārdotas atsevišķi.

Reāllaika gaisa kvalitātes monitors
Aprīkots ar augstas precizitātes GOS sensoru, AIRBOT Z1 optimizē gaisa attīrīšanas procesu, pamatojoties uz PM2.5, temperatūras un mitruma mērījumiem Jūsu mājās reāllaikā. Varat arī viegli pārbaudīt iekštelpu gaisa kvalitāti, izmantojot ekrāna displeju.

Savienojot gaisa attīrītāju ar gaisa kvalitātes monitoru, jūs varat iegūt precīzākus gaisa kvalitātes rādījumus jūsu mājās. Saistītā attīrīšanas režīmā AIRBOT Z1 attīra saistīto zonu, ja gaisa kvalitāte kļūst zemāka par noteiktu līmeni.

Daudzfunkcionāla gaisa attīrīšanas sistēma
Paredzēta formaldehīda un baktēriju likvidēšanai, AIRBOT Z1 uzlabotā gaisa attīrīšanas sistēma ar 600 m³/h CADR nodrošina izcilu HEPA H13 filtrēšanas un sterilizācijas veiktspēju.
Tajā iebūvētais UV sterilizācijas modulis iznīcina līdz pat 99,9% specifisku baktēriju*, nodrošinot papildu aizsardzības slāni Jums un Jūsu mīļajiem.

AIRBOT Z1 ir saderīgs arī ar diviem izvēles papildinājumu moduļiem, lai nodrošinātu papildu funkcijas**. Izmantojot mitrināšanas tehnoloģiju bez miglas, mitrināšanas modulis padara Jūsu māju ērtāku, saglabājot nemainīgu mitruma līmeni. Izmantojot gaisa atsvaidzinātāja kapsulas, jūs varat viegli ienest aromātus, kas jums patīk katrā mājas stūrī.

* Efektīvi noņem 3 veidu baktērijas un vīrusus, tostarp H1N1, Staphylococcus albus un Escherichia coli.
** Mitrināšanas modulis un gaisa atsvaidzinātāja kapsulas tiks pārdotas atsevišķi.

Iemūžiniet vērtīgas atmiņas ar tiešraides video
AIRBOT Z1 ir aprīkots ar tiešraides video funkciju un tālvadības videovadību, lai palīdzētu Jums uzreiz iemūžināt vērtīgus mirkļus mājās.

Starlight AI kamera
AIRBOT Z1 960P HD starlight kamera ir izstrādāta, lai uzņemtu asus un skaidrus attēlus gan dienā, gan naktī, un tā palīdz pārraudzīt mājas vidi pat tad, kad esat prom.

Šī funkcija ir ieguvusi TÜV Rheinland drošības sertifikātu robotam un lietotnei, kas sniedz Jums sirdsmieru, ka Jūsu privātums ir aizsargāts.

Nevainojama divvirzienu balss saziņa
Ar sešiem mikrofoniem un divu kanālu skaļruni AIRBOT Z1 nodrošina netraucētus videozvanus, lai palīdzētu Jums uzturēt sakarus ar draugiem un ģimeni.

Profesionāla līmeņa skaļruņi
Izbaudiet ieskaujošu, profesionālas kvalitātes audio mājās.
AIRBOT Z1 ir aprīkots ar diviem 7 W skaļruņiem, kas atskaņos Jūsu mūziku, izmantojot Bluetooth.

Izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu skaņas kvalitāti plašam satura klāstam, skaļruņu novatoriskais leņķa izsekošanas režīms ļauj gaisa attīrītājam sekot jums pa mājām, lai nodrošinātu, ka vienmēr saņemat vislabāko iespējamo klausīšanās pieredzi.

 • Telpai līdz: 240 m2
 • Ražība: 600 m3/h
 • Akumulators: 5200 maAh
 • Ūdens tvertnes tilpums: 2 l
 • Trokšņa līmenis: 40 dB
 • Svars: 14 kg
 • Filtri: Hepa H13, Ogļu filtrs
 • Gaisa kontrole: PM/VOC/Temperatūra un mitrums
 • Tiešsaistes video novērošana, divvirzienu balss saziņa
 • YIKO Voice Control

 

Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas