• Filtrēt

Mākslīgās egles


Kategorijas

Mākslīgās egles – Ar iebūvētām LED lampiņām un bez

Mākslīgā egle ir perfekts risinājums dabīgā Ziemassvētku tradicionālā koka aizstājējs: Tiek saudzēta daba, tā ir izmantojama vairākas sezonas, mākslīgajai eglei ir simetriska forma, kā arī nebūs jāsatraucas par skuju slaucīšanu! Mākslīgās egles ir lietojamas gan iekštelpās, gan ārā. Tās ir pieejamas jau ar iebūvētām LED lampiņām, gan, protams, bez tām. Papildus, pieejami arī citas mākslīgo skuju koku dekorācijas – vainagi un skuju virtenes.

Dažāda izmēra, veida mākslīgās egles

Pie mums noteikti atradīsiet sev piemērotu mākslīgo eglīti vai vainagu no ražotāja Star Trading! Tie ir pieejami dažādos augstumos un platumos, sākot no 20cm vainagam, līdz pat 5m augstām mākslīgajām eglēm. Mākslīgas egles ir pieejamas visās iespējamās variācijās: Baltas un dažādu toņu zaļas, mākslīgās eglītes podiņos dzīvokļiem un balkoniem, egles ar čiekuriem, egles lietošanai iekštelpās un ārā, kā arī mākslīgās egles ar iebūvētām LED lampiņām. Visas ražotāja Star Trading egles ir ražotas no augstas kvalitātes izejmateriāliem, sniedzot ilgmūžīgu, dabai draudzīgu un drošu produktu.

Ērta uzstādīšana un noņemšana

Izvēloties Mākslīgo egli, svarīgi ņemt vērā tās uzglabāšanas īpašības. egles no ražotāja Star Trading ir ērti uzglabāt. Atkarībā no izmēra un modeļa, mākslīgo egļu zari ir regulējami. Mazāka izmēra mākslīgo egļu zari ir elastīgi, ieņem nepieciešamo formu. Vidēja izmēra mākslīgās egles ir aprīkotas ar eņģēm, un to zari atveras līdzīgi kā lietussargs. Lielāko izmēru egles ir izjaucamas vairākās daļās – ērtai uzstādīšanai, noņemšanai un uzglabāšanai.

Piederumi un aksesuāri

Papildus pieejami dažādi mākslīgo egļu piederumi un aksesuāri. Izturtīgas un vieglas mākslīgo egļu uzglabāšanas somas, skaisti paklājiņi papildus noskaņas radīšanai, egļu kājas, dekoratīvās egļu kāju uzlikas un citas noderīgas lietas skaistiem svētkiem!

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas