Odu atbaidītājs Asalite ASA25CAMPTUBE

24.90 ar PVN

+ -

Preces kods: ASA25CAMPTUBE-KARM / Svītrkods: 2000000454412
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Multifunkcionāls augstas kvalitātes UV odu atbaidītājs no ražotāja Asalite. Trīs vienā – LED kempinga lukturis, odu atbaidītājs un powerbank uzlādes stacija vienā! Aprīkots ar 3.5W SMD LED galveno lukturi, + 2W fokusēto gaismu. Lielisks sabiedrotais pārgājienos, vasaras pasākumos (jo īpaši Līgo svētkos). Pateicoties iebūvētajam akumulatoram odu atbaidītāju var izmantot kā uzlades staciju dažādām viedierīcēm, piemēram, mobīlajiem telefoniem, pārnēsajamiem Bluetooth skaļruņiem utt.

Elektriskais insektu iznīcinātājs, lai iznīcinātu visu veidu lidojošos kukaiņus: odus, kodes, mušas, lapsenes u.c. Luktura iekšpusē ir luminiscences spuldze, kas izmanto Ultravioleto gaismu lai piesaistītu kukaiņus. Tam ir augstsprieguma metāla režģis, kas nogalina šos kukaiņus. Insektiem strāvas sitiens ir nāvējošs, bet cilvēkiem nekaitīgs, tāpēc visus režīmus droši var izmantot arī bērnu klātbūtnē.

Odu atbaidītājs Asalite Camping Lamp + Insect Trap ir ļoti populāra ceļotāju, kemperu, makšķernieku un mednieku vidū, tās pierādītās efektivitātes dēļ, turklāt to var izmantot arī iekštelpās. Veidojot lampas dizainu, ražotāja galvenā doma bija praktiskums, tādēļ to ir ērti tīrīt, tā virsma ir mazgājama. Odu atbaidītājs ir aprīkots ar ērti izbīdāmiem piekaramajiem āķiem, tādēļ to ir ērti iekārt teltī, pie griestiem vai citā vietā kur nepieciešams.

LED Tips

3.5W SMD LED galveno lukturi, + 2W fokusēto gaismu

Barošana

Iebūvēti divi akumulatori, 2 x 18650 Li-Ion, 2200mAh (Lādējams ar USB)

Funkcijas
  1. Max. spilgtums / Vid. spilgtums / Min. spilgtums
  2. Fokusēta gaisma
  3. Moskītu gaisma
  4. Sarkana un balta mirgojoša gaisma
  5. Darbojās kā Powerbank uzlādes stacija
Darbības ilgums

Līdz 20 stundām

Gaismas atdeve
  • Max. 280lm
Uzlāde

Micro USB ports, ieeja: 5V1A, komplektā iekļauts USB lādētāja kabelis

Svars

252g

Izmērs

24 x 24 x 4 mm

Komplektā

USB kabelis, rokas soma

Kvalitātes garants

Odu atbaidītāja precei ir ražotāja deklarācija par atbilstību Eiropas standartiem.

Apskaties arī citus Asalite produktus mūsu veikalā.

Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas