Pelnu un putekļu sūcējs Kärcher AD 4 Premium *EU-II, 600W, 17l, Metāla

146.00 ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 4.53 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Svītrkods: 4054278242064
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

AD 4 Premium sūcējs ar 600 W turbīnu un izejošā gaisa filtru nodrošina pārsteidzoši lielu un ilgstošu sūkšanas jaudu. Tajā integrētā filtrācijas sistēma attīra aizsērējušo filtru ar vienkāršu pogas spiedienu, panākot tūlītēju jaudas pieaugumu. Ātra un vienkārša netīrumu tvertnes iztukšošana bez kontakta ar netīrumiem ir panākta ar viendaļīgas filtra sistēmas (robusts plisētais filtrs un metāla lielo gružu siets) un ērta roktura palīzību uz tvertnes. Turklāt, lai nodrošinātu augsta līmeņa drošību sūcot pelnus, izgatavošanā izmantoti augstas kvalitātes ugunsdroši materiāli. Izliektais rokturis nodrošina vieglu pelnu savākšanu gan kurtuves stūros, gan grūti aizsniedzamās vietās skurstenī. Komplektā esošais cieto grīdas segumu uzkopšanas uzgalis un augstas kvalitātīvas hromētās caurules ļauj šo iekārtu izmantot kā pilnvērtīgu putekļu sūcēju sausajai uzkopšanai. Citas praktiskas īpašības: uz iekārtas izveidotas vietas elektrības kabeļa, piederumu vai iesūkšanas caurules ar grīdas uzgali novietošanai darbu pārtraukumos.

 • Kärcher ReBoost filtra tīrīšana. Integrēta filtra tīrīšana, piespiežot pogu. Lielai un ilgnoturīgai sūkšanas jaudai Piemērots liela daudzuma netīrumu sūkšanai.
 • 1 komponenta filtra sistēma. Sastāv no slāņota metāla un raupja materiāla filtra. Atsevišķs papildu izplūdes filtrs (vienīgi AD 4 Premium). Tā kā filtra izņemšana ir vienkārša un tvertni iespējams tīrīt bez nonākšanas saskarē ar netīrumiem, tiek nodrošināts maksimāls komforts.
 • Ugunsizturīgs materiāls, metāla tvertne, apvalkota metāla caurule un rokturis ar aizsardzību pret elektrostatisko izlādi. Maksimālai drošībai pelnu sūkšanas laikā vai nepiemērota pielietojuma gadījumā.

Tehniskie parametri

 • Enerģijas patēriņš (W) 600
 • Tvertnes ietilpība (l) 17
 • Tvertnes materiāls Metāla
 • Standarta piederumu ID (mm) 35
 • Barošanas spriegums (V/Hz) 220 – 240 / 50 – 60
 • Svars bez piederumiem (kg) 5,3
 • Svars kopā ar iepakojumu. (kg) 9
 • Izmēri (G x P x A) (mm) 365 x 330 x 565
 • Komplektā ietilpst: Metāla sūkšanas šļūtene ar pārklājumu, 1,7 m, Sūkšanas caurules, 2 gb, 0.5 m, 35 mm, sausās uzkopšanas uzgalis, Ugunsizturīgs , Plakans plisētais filtrs, 1 gabals, Poliesteris, ugunsizturīgs
🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024 🚚 BEZMAKSAS PIEGĀDE lielajai sadzīves tehnikai no ražotāja Bosch! *Akcija spēkā līdz 29.02.2024
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas