Profesionālais matu fēns HairGoals Italia Flow Grey, 1300W, 325g, ar jonu+infrasarkano starojumu

Original price was: €399.00.Current price is: €341.00. ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 7.43 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Preces kods: GLHGFLOW2G
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

FLOW profesionālais matu fēns ir jaunums no zīmola HAIRGOALS Italia, kas ieviests matu kopšanas tirgū ar jaunām un revolucionārām funkcijām. Instruments ar izsmalcinātu stilu un dizainu, kas izgatavots, izmantojot labākos materiālus un vismodernākās un veikt spējīgākās tehnoloģijas.

JAUNS PROFESIONĀLS DIGITĀLAIS DZINĒJS

Jaunizstrādātais īpaši vieglais profesionālais digitālais motors ir izstrādāts, lai nodrošinātu profesionālu veiktspēju un atbalstītu nepārtrauktu lietošanu darba vidē vai personiskai lietošanai mājas apstākļos, bez jaudas kritumiem, nodrošina 120 000 apgr./min ar superventilāciju.

MAGNĒTISKĀS UZLIKAS UN DIFUZORS

Novatoriskā uzliku stiprinājuma sistēma (3 standarta) ļauj viegli tās piestiprināt, pagriezt, noņemt, droši savienojot tos ar Flow fēnu.

ULTRA-VIEGLS UN NOSLĒDZAMS

Flow ir aprīkots ar atkārtoti noslēdzamu rokturi, lai atvieglotu matu žāvēšanas pakalpojumus frizētavā un padarītu efektīvāku atsevišķu šķipsnu apstrādi. Fēns ir īpaši viegls, tikai 325 g, neskaitot ar silikonu pārklāto strāvas vadu.

INOVATĪVS AIZMUGURĒJAIS  MIKROFILTRS

Novērš netīrumu/daļiņu iekļūšanu dzinējā. Pagarina motora kalpošanas laiku, neļauj Jūsu matiem sapīties fēna aizmugurējā spolē.

INTELIĢENTAIS REŽĪMS

3 dažādas programmas, kuras var izvēlēties ar MODE pogu:

  • SWING (ieteicams ātrai matu žāvēšanai) – aukstā un karstā gaisa plūsma mijas ar temperatūru augstajā režīmā un plūsmu stiprajā režīmā.
  • SCULP (ieteicams biezu matu žāvēšanai) – aukstā un karstā gaisa plūsma mijas ar temperatūru vidējā režīmā un plūsmu vidējā režīmā.
  • GLOSS (ieteicams vienmērīgai matu žāvēšanai) – aukstā un karstā gaisa plūsma mijas ar temperatūru zemajā režīmā un plūsmu vieglajā režīmā.

Izvēloties vienu no trim režīmiem, fēns izmanto karsto gaisu (temperatūra atkarībā no izvēlētā režīma) pirmajās 5 sekundēs un auksto gaisu nākamajās 7 sekundēs. Cikls atkārtojas visu matu žāvēšanas laiku.

PRIEKŠROCĪBAS:

  • Īpaši ātrs matu žāvēšanas laiks – par 300% ātrāks nekā parastam fēnam
  • Dubultā matus kopjošā tehnoloģija – jonu + infrasarkanais starojums
  • Kluss, digitāls un īpaši viegls, tikai 325 g
  • Ļoti zema patēriņa sistēma -40% (tikai 1300W)
  • Kabelis ar silikona pārklājumu – 3 metri
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas