Profesionāls matu taisnotājs KACH One1Pro, 100-235°C, LCD, ar jonizāciju

175.00 ar PVN

+ -

Svītrkods: 2000000507446
Saņem veikalā
Ir pieejams uzreiz veikalā - saņem uz vietas veikalā Tērbatas ielā 72, Rīgā.
Piegāde Latvijā
Izsūtīsim vienas darba dienas laikā - sūtījumu saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.

Jaunums no KACH! KACH One1Pro matu taisnotājs visiem matu tipiem. Veidots veselīgākai matu taisnošanai, salīdzinājumā ar tradicionālajiem matu taisnotājiem.

Taisnotāja platēm ir iebūvētas zaļas silikona gumijas, kas palīdzēs saglabāt matu optimālo, dabīgo mitruma līmeni. Savukārt negatīvie joni, ko izplata plates, nodrošinās matu mitrināšanu līdz pat matu kutikulai un samazinās matu pūkošanos. Plates ir arī aprīkotas ar infrasarkano siltumu, kas palīdzēs noslēgt matu kutikulu visā matu garumā, nodrošinot maksimālu matu spīdumu un kondicionēšanu.

Taisnotājs ir aprīkots ar 5X tehnoloģiju – uz visām pusēm peldošas plates. Platēm ir dubults platums, salīdzinot ar citiem taisnotājiem, kas nodrošina ērtāku darbošanos un ātrāku rezultātu. Tās ir pārklātas ar īpašu nanotitāna zelta pārklājumu, kas ir īpaši saudzīgs matiem un respektē to integritāti.

Temperatūra ir regulējama ar pogām uz korpusa un tiek attēlota uz digitālā LCD displeja (100-235°C). Taisnu matu rezultātu jau ir iespējams panākt pie 100°C!

Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas