Putekļu sūcējs Robots ar mazgāšanu Ecovacs DEEBOT T20 OMNI Wet&Dry, 6000Pa, 5200mAh, ar staciju

Original price was: €1099.00.Current price is: €890.00. ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 19.40 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Preces kods: DEEBOT T20 OMNI / Svītrkods: 6970135030903
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

DEEBOT T20 OMNI putekļu sūcējs-robots nodrošina tādu tīrību, kādu Jūs sagaidāt no globāli pārdotākā robotu putekļu sūcēju zīmola #1. Jaunākās paaudzes elektriskie mopi ar spiediena tīrīšanu OZMO™ Turbo ir apveltīti ar automātisku pacelšanu, pārvietojoties no cietajām grīdām uz paklāju. Nemanāmi notīrīs visa veida grīdas virsmas, ļaujot Jums darīt svarīgākas lietas.

Sūciet un mazgājiet grīdas reizē vai atsevišķi, ar jaudīgo 6000 Pa sūkšanas jaudu un automātisku mopu pacelšanu. Notīrīs un nomazgās cietās grīdas, taču atrodoties uz paklāja robots automātiski paceļ mopus, lai nesamitrinātu to.

Aprīkots ar objektu atpazīšanu un izvairīšanos, DEEBOT T20 OMNI putekļu sūcējs-robots rūpīgi uzkopj, ”neiekuļoties nepatikšanās”. Kad tīrīšana ir pabeigta, OMNI stacijā putekļu sūcējs automātiski iztukšos atkritumu tvertni. Turklāt OMNI stacijas jaunākā funkcija, mopu mazgāšana ar karstu ūdeni un karstā gaisa žāvēšana, nodrošinās, ka mopi ir tīrī pēc uzkopšanas. Uzlabota tīrīšana – uzlabota ikdiena.

Automātiskā mopu pacelšana
Automātiskā mopu pacelšana nodrošina nevainojamu, nepārtrauktu tīrīšanu starp cietajām grīdām un paklājiem. Šī funkcija uztur paklājus tīrus un sausus, automātiski paceļot mopus un pēc tam tos nolaižot, atgriežoties pie cieto grīdu tīrīšanas.

Spēcīga sūkšana un mazgāšana uz jebkuras virsmas
OZMO™ Turbo spiediena mopi piedāvā izcilu tīrīšanas spēju, nodrošinot Jūsu grīdām labāku tīrību nekā plakanās un vibrējošās mopa birstes. DEEBOT T20 OMNI ar maksimālo sūkšanas jaudu 6000 Pa — vairāk nekā 3 reizes jaudīgāks kā vairums standarta robotu putekļu sūcēju. Uzlabotajai gumijas birstei ar spirālveida sariem efektīvai netīrumu un spalvu, matu savākšanai, DEEBOT T20 OMNI kārtīgi tiek galā ar grīdas spraugās un paklājā iestrēgušo netīrumu un putekļu noņemšanu.

OMNI Automātiskā tīrīšanas stacija ar karstā ūdens mopu mazgāšanu
DEEBOT T20 OMNI ne tikai tīra grīdas, bet arī pats tīrās, izmantojot universālo OMNI staciju. Tas iztukšo atkritumu tvertni, izmazgā mopu ar 55C karstu ūdeni, lai izšķīdinātu eļļu un netīrumus. Pēc mazgāšanas stacija tos izžāvē ar karstu gaisu. Izbaudiet pilnīgi jaunu tīrīšanas brīvības līmeni.

Precīza un efektīva kartēšana
Ātrā kartēšana izveido Jūsu mājas karti 5 minūšu laikā, padarot katru telpas apgabalu tīrāku jau no pirmās dienas. TrueMapping izveido detalizētu plānu katrai telpai, līdz katrai mēbelei, pat tik mazām detaļām kā mazs puķu pods. Izmantojot to pašu tehnoloģiju, kas atrodama automašīnās ar autopilotu, DEEBOT LIDAR un dToF sensoru kombinācija nodrošina vairāk nekā 2X pārklājumu un 4X precizitāti tikai ar LIDAR tehnoloģiju vien, kā arī vēl lielāku diapazonu un precizitāti salīdzinājumā ar VSLAM un kameru tehnoloģiju. Tas nozīmē ātrāku, efektīvāku un rūpīgāku tīrīšanu bez sadursmes ar mēbelēm. Tas pat var veikt savu darbu tumsā. Sakiet ar labu nakti netīrām grīdām.

Uzlabota izvairīšanās no objektiem
TrueDetect 3D ir lāzera tehnoloģija, kas īpaši paredzēta objektu noteikšanai. Tā ļauj DEEBOT T20 OMNI identificēt un izvairīties no iespējamiem apdraudējumiem, piemēram, vadiem un mazām mantām. Izmantojot šo uzlaboto tehnoloģiju, DEEBOT T20 OMNI notīra vienu centimetru no objekta, neradot problēmas un nodrošinot pilnīgu tīrīšanu. Izmantojot to pašu 3D tehnoloģiju kā uzlabotā sejas atpazīšana, tas skaidri redz, kas atrodas ceļā, ar milimetru precizitāti, izvairoties ne tikai no apaviem, bet pat no kurpju šņorēm.

Pielāgojama tīrīšana
DEEBOT T20 OMNI sniedz Jums vislabāko vadību ar četriem dažādiem tīrīšanas režīmiem, kas atbilst Jūsu vajadzībām: Izsūkšana, Mitrā uzkopšana, Izsūkšana+mitrā uzkopšana, Sūkšana pirms mitrās uzkopšanas.

Tehniskie parametri

 • Nominālā jauda: 45W
 • Iesūkšanas jauda: 6000Pa
 • Akumulatora ietilpība: 5200mAh Li-ion
 • Robota izmēri: 362 x 362 x 103.5 mm
 • Stacijas izmēri: 448 x 430 x 578 mm
 • YIKO balss asistents
 • Navigācijas veids: TrueMapping 2.0
 • Šķēršļu noteikšana: TrueDetect 3D
 • OMNI stacijas tīrā ūdens tilpne: 4L. OMNI stacijas netīrā ūdens tilpne: 4L. OMNI stacijas putekļu tvertne: 3L.
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

 • Preču katalogs
 • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas