Ziemassvētku rotājumu idejas

Noskaņu Ziemassvētkiem vari radīt tikai Tu pats! Tāpēc mēs vēlamies palīdzēt, apkopojot idejas kā ienest svētku sajūtu mājās. Izmanto dekorācijām LED virtenes vai nano stieples iekštelpām un lietošanai ārā, mākslīgās egles un vainagus, kā arī LED vaska sveces.

  1. Izveido Ziemassvētku “stūri”- kompozīcīju veido ar mākslīgajām eglēm, led virtenēm vai nano stieplēm. Lai izskatītos efektīvāk, mākslīgās egles un papildus dekorācijas izvieto dažādos  ”stāvos”, vari izmantot krēslus, kumodes vai koka kastes. Šādus dekorus varēsi izvietot gan iekštelpās, gan ārā.
  2. Stikla traukos, vāzēs vai laternā ieliec led nano stieplītes. Kā papildinājumu vari pievienot mežā salasītus čiekurus, kaltētas apelsīna šķēles vai koka zariņus. Šādus dekorus varēsi novietot uz palodzes, galda vai grīdas.
  3. Led vaska svecei ar divpusējo līmlenti piestiprini klāt kanēļa standziņas, ap sveci apsien diegu vai pieskaņotu lenti. Kā papildus akcentu vari izmantot čiekuru vai kaltētu apelsīna šķelīti, kuru vari piestiprināt lentes vai diega galā. Ziemassvētku dekors kas radīs pareizo noskaņu un svētku smaržu.

Karm.lv iepazīstina – Star Trading!
Kā iegūt tējas unikālo garšu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Navigation

My Cart

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Quickview

Close

Categories