Bezvadu logu mazgāšanas robots Ecovacs WINBOT W2 OMNI, 96W, 2800Pa, 4500mAh, ar dokstaciju

Original price was: €649.00.Current price is: €535.00. ar PVN

+ -
Ikmēneša maksājums no 11.67 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Preces kods: WINBOT W2 OMNI / Svītrkods: 6970135031306
Piegāde Latvijā
Pēc pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums sazināsimies par saņemšanas vai piegādes laiku. * Vidējais pasūtījuma izpildes ilgums 1-5 darba dienas.

Bezvadu logu mazgāšanas robots WINBOT W2 OMNI – ražotāja Ecovacs pirmais robotizētais logu mazgātājs ar pārnēsājamu uzlādes staciju! Tā darbojas ne tikai kā uzlādes stacija, bet arī kā kontrolieris, stabilizators un robota uzglabāšanas kaste. Veidots, lai bez piepūles tīrītu logus, flīzes u.c. virsmas. 

Iebūvēts lielas ietilpības akumulators
Iebūvētais litija akumulators nodrošina nepārtrauktu logu mazgāšanas robota WINBOT W2 OMNI jaudu, sniedzot iespēju mazgāt vietās, kur nav piekļuves strāvai. Piemērots visu veidu tīrīšanai no iekštelpu logiem līdz ārējām stikla virsmām. Darbojas aptuveni 110 minūtes, kas atbilst 55 kvadrātmetru lielai platībai.

Kombinētais kabelis gan drošībai, gan strāvas padevei
Kombinētais kabelis apvieno drošības virvi un strāvas kabeli, kopā izveidojot vienu drošu un pamatīgu vienību. Stacija ir aprīkota ar automātisku kabeļa ietīšanu.

Aizsardzības mehānisms pret nokrišanu
Stacijas 5,2 KG svars nodrošina vairāk nekā 800N sūkšanas spēks, lai izvairītos no WINBOT W2 OMNI nokrišanas. Drošības virve ir izgatavota no trīs slāņu, izturīga kompozītmateriāla ar spēcīgu izturību līdz 100 KG (par 20 KG vairāk, salīdzinot ar iepriekšējo versiju). Stacija ir aprīkota arī ar 1m drošības virvi stacijas apakšā papildu aizsardzībai.

Daudzfunkcionāls vadības panelis
Muti-function robota vadības panelis ir iestatīts ar 6 funkcijām: Auto, Ieslēgšana/izslēgšana; Sākt/Pauze; Tīrīšanas režīma izvēle; Atgriezties uz sākuma punktu; Atbloķēt piesūkšanos.

Ērti pārnēsājams un uzglabājams
Stacijā ir paredzēta vieta paša robota un tīrīšanas piederumu uzglabāšanai. Tam ir arī rokturis ērtai pārnēsāšanai.

Revolucionāra tīrīšana, spodrākiem logiem nekā jebkad agrāk
Aprīkots ar ECOVACS nozarē vadošo inovatīvo logu tīrīšanas tehnoloģiju, Jūsu logs būs tīrāks nekā jebkad agrāk.

Pilnībā modernizēta trīs sprauslu platleņķa izsmidzināšanas tehnoloģija ar mitru mopu
Pilnībā modernizēta trīs sprauslu platleņķa izsmidzināšanas tehnoloģija, apvienojumā ar mitro mop tīrīšanas lupatu, nodrošina efektīvu un dziļu virsmas tīrīšanu. Ūdens spiediens ir par 100% jaudīgāks – visi netīrumi tiek izšķīdināti un noslaucīti ar vienu vēzienu.

Inteliģenta kāpšanas sistēma, lai izvairītos no noslīdēšanas
Inteliģento kāpšanas sistēmu darbina uzlabota sinhronā josta, kas ir ūdens un berzes izturīga, nodrošinot stabilu kustību bez slīdēšanas. Pat mitrās tīrīšanas laikā ārējais piedziņas ritenis samazina saskari ar ūdeni un nodrošina lielāku stabilitāti, kāpjot augšup. Kopā tas nodrošina, ka WINBOT W2 OMNI vienmēr var pārvietoties vienmērīgi un pēc plāna.

Par 30% palielināta efektivitāte, pateicoties jaunākajai WIN-SLAM 4.0 viedajai plānošanai
WINBOT W2 OMNI ir pilnīgi jauns, uzlabots bezsuku motors, un, apvienojot to ar WIN-SLAM 4.0 inteliģento plānošanu, tas sasniedz  par 30% augstāku tīrīšanas efektivitāti, salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem. Izmantojot viedo plānošanu, tīrīšanas ceļš ir optimizēts, lai nodrošinātu efektīvu pagriešanos un uzlabotu malu noteikšanu.

Viena ierīce visiem logiem
WINBOT W2 OMNI darbojas ar visu veidu logiem, sākot no grīdas līdz griestiem, maza izmēra, bezrāmju vai logiem ar šuvēm.

3 pakāpju viedā aizsardzība
WINBOT W2 OMNI ir aprīkots ar 2 veidu sensoriem – gravitācijas paātrinājuma sensoru, lai mašīna vienmēr būtu stabila, un optrona sensoru, kas nosaka malas ar superātru 0,2 sekunžu reakcijas laiku, nodrošinot tīrīšanas drošību visu laiku. Turklāt WINBOT var pārvietoties pa zemiem šķēršļiem virs 4 mm.

Intuitīva ECOVACS HOME lietotne
Viegli lietojamā ECOVACS HOME aplikācija ir iepriekš iestatīta ar vairākām tīrīšanas režīmu izvēlēm un pilnīgi jauno tālvadības pulti. Logu tīrīšana tagad ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk.

Pazemināts trokšņa līmenis, nodrošinot klusu tīrīšanas pieredzi
Jaunais cauruļvada dizains samazina maksimālo gaisa plūsmas ātrumu un radīto troksni no 76 dB līdz 63 dB. Jūsu logu tīrīšanas pieredze ir klusāka nekā jebkad agrāk.

Tīrīšanas lupatiņa ar augstu ūdens aiztures līmeni, lai palīdzētu noņemt salipušos netīrumus
Modernizētajai tīrīšanas lupatiņai ir augstāks ūdens izdalīšanas līmenis, kas ir vairāk nekā 400% no tās priekšgājēja, augsta putekļu aiztures pakāpe un lieliska horizontālā blīvējuma veiktspēja.

Tehniskie dati:

  • Nominālā jauda: 96W
  • Spriegums: 24V
  • Akumulators: Litija 4500mAh
  • Dzinēja tips: Brushless
  • Robota izmēri: 271 x 271 x 77mm
  • Virsmas minimālais izmērs: 30 x 40cm
  • Kopējais svars (ar staciju) 7.2kg
Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉 Iegādājies DEEBOT X2 OMNI vai DEEBOT T20 OMNI un SAŅEM DĀVANĀ AIRBOT Z1 €899 vērtībā 🎉
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas