Bezvadu putekļu sūcējs ar mazgāšanu Bissell CrossWave® X7 Plus Cordless Pet Select, 25V, 0.6l, LED

499.00 ar PVN

+ -

Svītrkods: 011120268553
Saņem veikalā
Ir pieejams uzreiz veikalā - saņem uz vietas veikalā Tērbatas ielā 72, Rīgā.
Piegāde Latvijā
Izsūtīsim vienas darba dienas laikā - sūtījumu saņemsiet 1-2 darba dienu laikā.

Bezvadu putekļu sūcējs-mazgātājs CROSSWAVE X7 PLUS CORDLESS PET SELECT: Profesionāla līmeņa grīdu uzkopšanai mājām ar mājdzīvniekiem.

Veicot cieto grīdu un paklāju tīrīšanu (mitro uzkopšanu), CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select vienlaikus sūc un mazgā, apvienojot tīrīšanas darbības, tādējādi ietaupot jūsu laiku. Šis putekļu sūcējs-mazgātājs ir aprīkots ar divu tvertņu tehnoloģiju, kura nošķir tīro un netīro ūdeni, tādējādi jūsu grīdas vienmēr tiks mazgātas ar svaigu ūdeni. Ražotāja Bissell PET sērijas inženieri šo mazgājošo putekļu sūcēju ir aprīkojuši ar 3 dažādiem tīrīšanas režīmiem: cietās grīdas režīmu, paklāja režīmu un TURBO PET™ režīmu. Jaunais TURBO PET™ režīms uzlabo tīrīšanas procesu, īpaši attiecībā uz mājdzīvnieku spalvām un ikdienas netīrumiem. Dabiskais Multi-Surface PET tīrīšanas līdzeklis (komplektā!) novērš mājdzīvnieku smakas, atstājot Jūsu mājās tīruma un svaiguma smaržu. Kad esat pabeidzis grīdas tīrīšanu, pašattīrīšanās funkcija notīrīs birstes rullīti un putekļu sūcēja iekšpusi, lai pēc uzkopšanas darbiem nebūtu jāuzkopj vēlreiz.

CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select putekļu sūcēju-mazgātāju var izmantot arī kā vienkāršu putekļu sūcēju. Pateicoties lielajai iesūkšanas jaudai, ierīce viegli savāks mājdzīvnieku spalvas, netīrumus un gružus no jūsu grīdām. CrossWave X7 putekļu sūcejs ir aprīkots arī ar LED apgaismojumu uz birstes, kas izgaismos netīrumus gar grīdlīstēm un stūros. Pērkot BISSELL® PET sērijas produktus, jūs palīdzat glābt arī mājdzīvniekus (BISSELL® proudly supports BISSELL Pet Foundation® and its mission to help save homeless pets).

Tehniskie dati

  • Tips: Sausā un mitrā uzkopšana ar ķīmiju
  • Paredzēts virsmām: Paklāji un industriālie paklāji, Multi-virsmas, Flīzes, Koka grīdas, Cietās grīdas
  • Barošana: Akumulators, 25V
  • Darbības laiks no vienas uzlādes: Max. 30min.
  • Trokšņu līmenis: 77dB
  • Ūdens tvertnes tilpums: 0.6l
  • Svars: 4.54kg
  • Komplektā: Multifunkcionālais uzgalis; Trīs vienā novietošanas un pašatīrīšanās stacija, 1l Multi‐Surface Floor Cleaning līdzeklis; 1l Natural Multi‐Surface Pet līdzeklis, Tīrīšanas birste; 2gb. Vakuuma filtrs.
Izvēlne
Iepirkumu grozs
Prieks iepazīties!

Jūsu parole tiks nosūtīta uz norādīto epasta adresi.

Jūsu dati tiks izmantoti lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā, lai nodrošinātu pieeju Jūsu kontam, un citiem nolūkiem kuri ir aprakstīti mūsu privātuma politika.

Jums jau ir savs konts?

  • Preču katalogs
  • Izvēlne
Pārnēsājamas uzlādes stacijas
LED dekoratīvie svečturi un sveces
Visas kategorijas